AKS & NEKTURTAS vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (60:64)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę

Puikiai sužaidęs rungtynes Petras Aleksonis buvo antras pagal rezultatyvumą "KER" komandoje
2006 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 3775
Šiandien (11.29), J.Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje sužaistose rungtynėse nelengvą pergalę iškovojo "Kauno energetikos remontas", rezultatu 60:64 įveikę šeimininkų statusą turėjusius "AKS & Nekturo" krepšininkus. Rungtynės intrigavo nuo antrojo kėlinio pradžios, nuo to laiko nė viena komanda neturėjo didesnės persvaros.

Aikštės svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. Pirmosiomis minutėmis abi komandos atakavo netaikliai, bet netrukus
"Kauno energetikos remontas" laimėjo atkarpą rezultatu 0:10 (7:17). Šeimininkai dar sugebėjo pelnyti du taškus, bet pirmasis kėlinys jiems šypsenų nekelė.

Į antrąjį ketvirtį "AKS
& Nekturo" komanda išėjo deganti troškimu įrodyti, ko jie iš tikrųjų verti. Nors pirmuosius taškus ir pelnė jų varžovai, bet netrukus, pagerinę gynybą ir sustygavę puolimą jie perėmė iniciatyvą į savo rankas spurtuodami 13:0. Prieš didžiąją pertrauką, rezultatas rodė visišką lygybę – 27:27.

Trečiajame ketvirtyje aikštėje virė atkakli kova taškas į tašką. Nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnės nei keturių taškų persvaros. Bet "Kauno energetikos remonto" komandoje jautėsi pagyvėjimas. Jį į ekipą įnešė, antroje rungtynių dalyje pasirodę L.Stanislovaitis bei P.Žukaitis. Pastarasis rungtynėse pelnė ir gražiausius taškus – pabėgęs nuo varžovų, trečiojo kėlinio pabaigoje, sugrūdo kamuolį iš viršaus. Bet rezultatas ir toliau buvo slidus – 42:43, svečių komandos naudai.

Paskutiniajame ketvirtyje vėl vyko tikros grumtynės. Skirtumas buvo tik tas, kad dažniau pranašumą savo rankose jau turėjo "Kauno energetikos remontas". Gana saugų 5-7 taškų skirtumą svečiai išlaikė viso ketvirčio metu, tačiau likus iki rungtynių pabaigos pusantros minutės "AKS & Nekturas" vėl sugrąžino intrigą, pelnydamas 5 taškus be atsako (55:55). Bet netrukus D.Jasas pataikė labai svarbų tritaškį (55:58), dar du baudos metimus pataikė P.Aleksonis. Ir aikštės šeimininkams varžovai
tapo nepavejami vienos atakos metu. Pačioje rungtynių pabaigoje namų komanda dar bandė gelbėtis pražangomis, bet daugelis priešininkų baudos metimų buvo taiklūs. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:64.

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerį A.Linkų: "Sunkios varžybos. Buvom nenusiteikę kovai. Žaidėjai vėlavo į rungtynes.. Bet šiaip ne taip išsikapstėm".

"Kauno energetikos remonto" gretose rezultatyviausias buvo žaidžiantysis komandos treneris A.Linkus, pelnęs 15 taškų (6 atk. kam.), P.Aleksonis – 14 tšk. (8/10 – baudų metimai, 8 atk. kam.), D.Jasas – 12 tšk., P.Žukaitis – 9 tšk. (10 atk. kam.).

"AKS & Nekturo" ekipoje naudingumu išsiskyrė R.Sargiūnas, pelnęs daugiau nei trečdalį komandos taškų – 23 (12 atk. kam., 10 išpr. pražangų), H.Nevidauskas – 14 tšk. (7atk. kam.).
"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)“Kauno energetikos remontui" pirmąjai pergalei prireikė pratęsimo (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:38 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)„Kauno Energetikos Remontas“ lengvai pasiėmė antrąją pergalę „Įmonių“ lygoje (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Energetikos Remontas" nepaliko jokių vilčių "Antaro" ekipai (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 21:10 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"AKS & Nekturtas" antrajame ture iškovojo antrąją pergalę (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 22:08 val.)"AKS & Nekturtas" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2006 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Įtemptose rungtynėse stipresni buvo "Kauno Energetikos Remonto" krepšininkai (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiško ketvirto kėlinio ir pratęsimo parklupdė KER (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:21 val.)