BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs TRIOBET.COM & ETAPAS (103:93)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 27 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Baltijos Baldų Grupė" tęsia pergalingą žygį "Didžiojoje Mero Taurėje"

Vytautas Remeikis demonstravo pavydėtiną taiklumą
2007 kovo 27 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 4125
Šį antradienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" E pogrupyje "Baltijos Baldų Grupė" savoje aikštėje priėmė "Triobet.com & Etapas" komandą. Šeimininkai šiandien rungtyniavo kaip iš natų ir praktiškai visų rungtynių metu turėję šiokį tokį pranašumą iškovojo kiek netikėtą pergalę rezultatu 103:93.

Susitikimą svečiai pradėjo klaidomis, o "BBG" penkiais taškais iš eilės.
"Triobet.com & Etapas" ekipai pradėjus rinkti taškus aikštėje vyravo greitas, rezultatyvus žaidimas. Abiejų komandų krepšininkai daug mieliau puolė nei gynės. Kiek geriau sekės šeimininkams, kurie vedini Vytauto Remeikio, vieną po kito siuntusio tritaškius į priešininkų krepšį, pamažu krovėsi pranašumą. Visgi pirmojo ketvirčio pabaigoje svečiai suaktyvino savo žaidimą bei pradėjo tirpdyti taškų deficitą. Paskutinę kėlinio sekundę Aivaro Rutkausko dvitaškis pirmą, kaip vėliau paaiškėjo ir paskutinį, kartą išvedė "Triobet.com & Etapas" į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių svečiai turėjo minimalią persvarą – 32:33.

Antrasis kėlinukas prasidėjo jau šeštuoju "BBG" lyderio Vytauto Remeikio taikliu tritaškiu metimu šioje dvikovoje. Vytautas Remeikis šiandien buvo tiesiog nesustabdomas, taip pat puikiai rungtyniavo ir Marius Kurlavičius laimėjęs daugybę dvikovų po varžovų krepšiu dėl atšokusio kamuolio. Pagrinde šių žaidėjų dėka šeimininkai pirmąją susitikimo pusę baigė pirmaudami rezultatu 53:47.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. "BBG" mažais žingsneliais tolo nuo priešininkų. Svečiams niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme ir jie pradėjo nervintis. Visgi po trečiojo ketvirčio pabaigoje, paprašytos minutės pertraukėlės
"Triobet.com & Etapas" krepšininkai vėl įsižaidė bei spurtavę 10:2 ženkliai sumažino skirtumą. Prieš lemiamą kėlinuką ekipas skyrė vos du taškai – 69:67. Šį ketvirtį pagirtinai sužaidė Valdemaras Vainauskas pelnęs 16 iš 20 savo komandos taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Praėjus kelioms šio ketvirčio minutėms 8 iš eilės "BBG" žaidėjo Mariaus Kandroto taškai vėl padidino šeimininkų pranašumą iki gana saugaus. Rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai dar bandė spausti varžovus, bet šeimininkai ramiai kontroliavo žaidimą ir išlaikę susikrautą pranašumą šventė pergalę rezultatu 103:93.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų treneris Tomas Strioga kalbėjo: "Džiugu kad laimėjom. Noriu pagirti visus vyrus. Gal varžovai pradžioje mūsų neįvertino, o šiaip sužaidėm geriausias rungtynes šį sezoną. Taip pat noriu išskirti Vytautą Remeikį sužaidūsį bene geriausias sezono rungtynes".

"BBG" gretose nesustabdomas buvo Vytautas Remeikis pelnęs 43 taškus. 21 tašką įmetė Marius Kandrotas. Dvigubą dublį atliko Modestas Kuraitis – 13 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų.

"Triobet.com & Etapas" ekipoje dvigubą dublį atliko Valdemaras Vainauskas – 27 taškai, 11 atkovotų kamuolių. 26 taškus surinko Gediminas Velička, 15 – Aivaras Rutkauskas, 12 – Andrius Lengvenis.

"BBG" rungtynių teisėjams skyrė po 8,
"Triobet.com & Etapas" po 10 balų.
"Baltijos Baldų Grupė" pogrupio varžybas baigė nepatyrusi pralaimėjimo (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:59 val.)"Triobet.com & Etapas" suvažinėjo "Kauno autobusus" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"VST" pergalę iškovojo tik paskutinėmis sekundėmis (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:26 val.)"Triobet.com & Etapas" gana lengvai įveikė "Teledemą", bet viskas tuo nesibaigė (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:23 val.)Vilniečiai nusileido ir "Triobet.com - Etapas" ekipai (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 00:25 val.)Skaudus kauniečių antausis vilniečiams (2007 kovo 23 d., penktadienis, 22:03 val.)