ERA+ETERNIT vs FORTO SIENA (90:80)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 vasario 07 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Finalo vertoje dvikovoje stipresnė buvo "Eros+Eternit" ekipa

Pauliaus Parachomiko dėjimas
2007 vasario 07 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 2992

Nors šį vakarą kieme ir spaudė šaltukas, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje buvo karšta. "Eros+Eternit" komanda antrąjai akistatai priėmė "Forto sienos" krepšininkus. Tris kėlinius kova vyko taškas į tašką ir tik paskutinysis ketvirtis išsprendė nugalėtoją. Pergalę, rezultatu 90:80, po labai atkaklios kovos šventė šeimininkai.

Rungtynių pradžioje abi ekipos buvo pamiršusios ką reiškia žodis gynybą. Aikštelėje dominavo puolimas. Rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai. Sėkmingiau atakuodami iš toli, „Eros+Eternit“ krepšininkai sugebėjo laimėti šį kėlinį trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo keturiais sausais taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai – 31:30. Netrukus šeimininkai spurtavo 6:0 ir vėl susigrąžino sau 5-ių taškų pranašumą. Tačiau „Forto siena“ nepasimetė ir atliko dar įspūdingesnį spurtą. Laimėję trijų minučių atkarpą 13:2 svečiai įgijo 6-ių taškų atotrūkį. Deja, bet iki pertraukos šis skirtumas ištirpo iki minimumo.

Trečioji rungtynių dalis priklausė Pauliui Parachomikui („Era+Eternit“). Pataikęs vieną metimą po kito, jis padėjo komandai vėl persverti rezultatą savo naudai. Iš viso per šį kėlinuką Paulius pelnė net 15 iš 22 komandos taškų, įmetęs visus mestus metimus tiek iš toli, tiek ir iš arti. Jo dėka prieš paskutinę dvikovos dalį 67:64 priekyje buvo šeimininkai.

Lemiamoje rungtynių atkarpoje „Eros+Eternit“ žaidėjai galutinai palaužė priešininkus. Ir toliau nesulaikomas buvo Paulius Parachomikas, terorizavęs oponentų gynybą. „Forto sienos“ krepšininkai pradėjo daryti apmaudžias klaidas, kurias taškais versdavo varžovai. Nors ir atsilaikę tris kėlinius, vistik svečiai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 90:80.

Šeimininkų treneris P.Čižauskui skyrė 9 balus, o T.Baniui – 8. Svečių strategas atitinkamai arbitrų darbą įvertino 7 ir 9 balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Paulius Parachomikas, pelnęs 26 taškus ( 28 naud.kfc.). 19 pridėjo Paulius Kleiza ( 19 naud.kfc.). 17 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų Mindaugo Noreikos sąskaitoje ( 22 naud.kfc.).

Svečių ekipoje Nesulaikomi buvo du krepšininkai. Mindaugas Gelžinis pelnė 30 taškų ( 29 naud.kfc.), o Artūras Pelšs įmetė 24 taškus ( 26 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas buvo patenkintas pergalę. „Gražios varžybos. Vyrai tikrai gerai žaidė ir norėčiau pagirti juos. Varžovai taip pat buvo verti pergalės, bet gale jiems nepasisekė“.

Tuo tarpu „Forto sienos“ vadovas Remigijus Zelvaras apgailestavo jog nepavyko atsirevanšuoti. „Kaip visada mums gale pritrūko jėgų. Paleidome ketvirtąjį kėlinį, darėm apmaudžias klaidas. Taip pat labai daug baudų metimų skriejo pro šalį, kas irgi įtakojo rezultatą“.

Grandų dvikovoje stipresni buvo "Kauno autobusai" (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Aukso+" lygos lyderių dvikovoje triumfavo "Era+ Eternit" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 22:04 val.)Nesunki "Era+Eternit" pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:29 val.)Grandų dvikovoje stipresni buvo jonaviečiai (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:51 val.)Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 22:59 val.)Policininkai nugriovė "Forto sieną" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 18:54 val.)Dar viena "ERA+ Eternit" pergalė Jonavoje (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Era+Eternit" iškovojo nelengvą pergalę (2007 vasario 27 d., antradienis, 20:54 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)Po permainingos kovos "Forto Siena" įveikė "Žalvarį" (2007 kovo 07 d., trečiadienis, 18:32 val.)