VST vs ELTECHA (95:93)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 30 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Dėl pirmosios pergalės "VST" turėjo išlieti labai daug prakaito

Dainius Balkus demonstravo įspudingus ir sudėtingus triukus ore
2007 kovo 30 d., Penktadienis, 23:03 val., peržiūros: 4079

Šį vakarą (03.30), "VST" savo aikštelėje susitiko su "Eltechos" ekipa. Abiems komandoms tai buvo pirmoji dvikova "Didžiojoje" Mero taurėje. Visų rungtynių metu vyko labai atkakli ir įnirtinga kova, po kurios pergalę vos dviem taškais 95:93 šventė šeimininkai.

Sėkmingiau varžybų pradžia susiklostė „Eltechos“ krepšininkams. Jie iškart išsiveržė į priekį ir pirmavo visą pirmąjį ketvirtį, po kurio turėjo devynių taškų persvarą – 26:17.

Antrajame ketvirtyje įsižaidė „VST“. Pranokdami varžovus kovoje dėl atšokusio kamuolio, jie po truputį pradėjo tirpdyti savo deficitą. 15-ąją minutę komandas dar skyrė 7 taškai, tačiau pasibaigus kėlinukui svečių pranašumas tebuvo 2 taškai – 45:43.

Po pertraukos viskas prasidėjo iš naujo. Kova vyko taškas į tašką. Priekyje buvo tai viena, tai kita komanda. Emocijos liejosi per kraštus. Geriau ir tiksliau sužaidę paskutiniąsias kėlinio minutes, šeimininkai prieš lemiamą dvikovos dalį pirmavo 69:66.

Ketvirtąjį ketvirtį tritaškiu metimu pradėjo Rytis Anskaitis („Eltecha“), taip vėl atstatydamas lygybę. Likus žaisti 5 minutes 8 taškus iš eilės pelnė Aivaras Grigaliūnas („VST“) taip suteikdamas savo komandai 9-ių taškų atotrūkį – 89:80. Svečiams tai buvo skaudus smūgis, tačiau nepaisant to „Eltecha“ net neketino pasiduoti ir netrukus vėl priartėjo – 91:89. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Sėkmė lydėjo „VST“ žaidėjus, kurie tiksliau sužaidę pabaigą šventė nelengvą pergalę rezultatu 95:93.

Šeimininkų treneris teisėjui P.Klimavičiui skyrė 6 balus, o L.Vasariui – 5.

Tuo tarpu svečių strategas abiems arbitrams „parašė“ po 9 balus.Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Dainius Balkus, pelnęs 28 taškus ir akovojęs 8 kamuolius ( 36 naud.kfc.). 25 taškus pridėjo Aivaras Grigaliūnas ( 25 naud.kfc.).

„Eltechoje“ 22 taškus pelnė Rytis Anskaitis, dar pridėjęs 8 perimtus kamuolius ( 21 naud.kfc.). 21 įmetė Gediminas Jeršovas. Po krepšiais nesulaikomas buvo Julius Okunevičius, kurio sąskaitoje 14 atkovotų kamuolių ir 11 taškų ( 24 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų strategas Audrius Vaivada teigė: „Kai laimi nuotaika aišku yra gera. Tikėjomės lengvesnių varžybų. Vistik komanda dar nėra pilnos sudėties. Daug žaidėjų yra traumuotų, trūksta ūgio po krepšiu“.

„Galėjome ir laimėti, tačiau nepasisekė gale“, – tepasakė svečių komandos vadovas Romas Plytnikas.

"VST" pergalę iškovojo tik paskutinėmis sekundėmis (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:26 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "VST" (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:39 val.)Nervingose rungtynėse šaltesni buvo "Voluktės" nervai (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 22:07 val.)"Topsport & Dextera" nepasigailėjo "VST" (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:08 val.)Puikus ,,Projektų gamos" žaidimas palaužė ,,VST" (2007 balandžio 07 d., šeštadienis, 12:21 val.)"Projektų gama" iškovojo pergalę paskutinėmis sekundėmis (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 23:00 val.)