ELEKTROMONTUOTOJAS vs BEST 4 YOU (68:34)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 27 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos įveikė "Best 4 You"

2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 00:21 val., peržiūros: 1844

Antradienį (11.27), Kauno technikos kolegijos sporto salėje, vyko "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybės, kuriose susitiko ''Elektromontuotojas'' (šeimininkai) ir ''Best 4 You'' (svečiai). Rungtynes geriau pradėję šeimininkai taip ir neleido apie pergalę pagalvoti švečiams. Šeimininkai laimėjo rezultatu 68-34.

Pirmajame kėlinuke šeimininkai iškart pradėjo įrodinėti jog atvykėliams nebus lengva ir laimėjo atkarpą 9-2. Tuomet į šeimininkų taiklias atakas atsakinėjo vienintelis L.Balasevičius, kurio 8 iš eilės pridėti taškai sumažino skirtumą ir pirmas kėlinukas baigėsi 17-12 ''Elektromontuotojo'' naudai.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo ryžtingai ir taip greičiausiai padėjo tašką šios dienos varžybose. Nepajudinamas N. Nenartavičius rinko visus kamuolius tiek po savo krepšiu, tiek po varžovų. Taikliais dvitaškiais subombardavo ir nepaliko jokios vilties pralaužti jų gynybos. Varžovai antrajame kėlinuke įmetė viso labo 2 taškus. Antrasis kėlinukas baigėsi triuškinamu rezultatu 33-14.

Po ilgosios pertraukos ''Elektromontuotojas'' nesustojo atakavęs nors ir turėjo įtikinamą persvarą. Nors šeimininkai trečiajame kėlinuke gerai atakavo, bet gynyboje nebebuvo tokie susikaupę ir leido svečiams įmesti 11 taškų ir taip sušvelninti rezultatą 55-25.

Nieko nebelemenčiame ketvirtajame kelinyje komandų vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau spaudė varžovus, kuriems pavyko įmesti viso labo 9 taškus. Rezultatu 68-34 laimėjo ''Elektromontuotojas''.

Po laimėtų varžybų šeimininkų treneris E.Valaitis teigė: '' Lengvos varžybos buvo. Vieno aukšto žmogaus nebuvo, bet užteko to, ką turėjom, varžovai neturėjo aukštų žmonių, susirinkom kamuolius po krepšiu, todėl ir laimėjom. Manyčiau skirias meistriškumo lygis''

Geros nuotaikos nestokojantis ''BEST 4 YOU'' treneris sakė: '' Krepšinis yra krepšinis, tiesiog šiandien žiauriai nesisekė, šį sezoną tai buvo pačios blogiausios mūsų rungtynės. Nelabai yra ką komentuot apart to, kad reik išlaikyt gerą nuotaiką''.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Marius Nenartavičius (21 tšk, 20 atk.kam), Marius Ivaškevičius (13 tšk.), Arnas Gilius (12 tšk.).

Pralaimėjusiems: Lukas Balasevičius (16 tšk.), Gintaras Mardosa (4 tšk. 8 atk.kam), Ramūnas Šimanskas (5 tšk.).

"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos išplėšė pirmąją sezono pergalę (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 23:14 val.)"Baubilas" po sunkios kovos įveikė "Elektromontuotoją" (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:37 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai susitvarkė su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)"Elektromontuotojas" paleido iš rankų beveik pasiektą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:54 val.)"Best 4 You" tik po atkaklios kovos įveikė "Vijorą" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė labai svarbią pergalę (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:23 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Ketvirtame kėlinyje "Elektromontuotojas" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:54 val.)"LSMU VA-statybų vizija" nesunkiai nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:06 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Dentist Team" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)