SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ vs ŠERNAI (54:84)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 25 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

"Šernai" iškovojo lengvą pergalę

2013 sausio 25 d., Penktadienis, 23:48 val., peržiūros: 1365

Penktadienį, Sausio 25 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės tarp „Sporto Manijos – Ekodoros 30+“ (šeimininkai) ir „Šernų“ (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržė svečių komanda. Jau po pirmojo ketvirčio jie turėjo šešiolikos taškų pranašumą, kurį vėliau tik dar labiau padidino. Rungtynių rezultatas – 54:84 (7:23, 10:24, 20:23, 17:14).

Pirmą kėlinuką šešias taškais iš eilės pradėjo svečių komanda, keturis iš tų taškų pelnė S.Staniulis. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė penkiais taškais be atsako ir sumažino skirtumą iki minimumo. Deja, vėliau sekė dar vienas svečių spurtas, šį kartą 2:17. Ši atkarpa leido svečiams susikrauti šešiolikos taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo P.Juchnevičius pataikęs du tritaškius metimus. Rezultatas po kėlinio – 7:23.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai ir toliau dominavo didindami savo pranašumą, tiesa, šeimininkai šiame ketvirtyje pasirodė šiek tiek geriau nei prieš tai buvusiame. Tačiau tai nepadėjo ir po dviejų kėlinių skirtumas pasiekė trisdešimties taškų ribą. Antrajame kėlinuke R.Brovka pelnė septynis iš dešimties šeimininkų taškų, o S.Vėdaras pelnė aštuonis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 17:47.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai žaidė jau geriau ir užtikrinčiau bei neleido savo varžovams dominuoti aikštelėje į jų tikslias atakas atsakydami tuo pačiu. Tačiau skirtumo sumažinti jiems ir vėl nepavyko. Šeimininkams R.Kulikauskas šiame ketvirtyje pataikė tris tritaškius, svečiams septynis taškus pelnė S.Staniulis. Rezultatas po trijų kėlinių – 37:70.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje svečiai dar labiau spurtavo ir skirtumas buvo išaugęs net iki 39 taškų, tačiau tada šeimininkai susiėmė, o svečiai pradėjo žaisit atsipalaidavę. Tai leido šeimininkams pradėti mažinti skirtumą, o kėlinio pabaigoje trys taiklūs tritaškiai leido ir laimėti šį ketvirtį. Rezultatas po keturių kėlinių – 54:84.

Svečių komandos treneris A.Lapinskas sakė: „ Pavyko laimėti dideliu skirtumu, taigi komandos žaidimą vertinu teigiamai.“

Šeimininkams daugiausiai taškų pelnė Remigijus Kulikauskas (12 tšk.), Kęstutis Masiulis ir Ričardas Brovka po 9 tšk.

Svečių komandą į pergalę vedė Saulius Vėdaras pelnęs 21 tšk., Skirmantas Staniulis 18 tšk., Paulius Juchnevičius 16 tšk.

"Makroflex" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2012 lapkričio 02 d., penktadienis, 21:26 val.)Pusfinalį "Šernai" pradėjo įtikinama pergale (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Šernai" prasibrovė į "30+" lygos finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Kauno Autobusai" toliau žengia pergalių keliu (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Šernai" pirmame kėlinyje išsprendė visus uždavinius (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Šernai" palaužė "Judam" ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 13:48 val.)Permainingoje lygių varžovų dvikovoje pergalė šventė "SLKALDK Akademija" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 21:31 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "Kauno autobusus" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 17:41 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "SLKALDK Akademiją" (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 16:10 val.)"Makroflex" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:42 val.)