KAUNO AUTOBUSAI vs BMS & KK POLICIJA (69:70)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Eilinė "BMS & Policijos" ekipos pergalė tik po pratęsimo

"BMS & Policija" ekipos lyderis Andrius Slavinskas džiaugiasi išplėšta pergale
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 2825
Šį pirmadienio vakarą susitiko vieni iš "Aukso+" lygos favoritų. "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "BMS & KK Policijos" ekipą. Dvikovos nugalėtojui išaiškinti keturių kėlinių neužteko, bet per pratęsimą be lyderių Martyno Linkevičiaus bei Tomo Čerkunovo žaidę šeimininkai buvo priversti pripažinti kovingai rungtyniavusių svečių pranašumą rezultatu 69:70.

Susitikimo pradžioje geriau sekėsi "Kauno Autobusų" žaidėjams, kurie dominuodami po krepšiu bei atsikovodami kamuolius po komandos draugų netaiklių metimų neretai susikurdavo progų du ar net tris kartus kartoti metimus. Visgi, pagrinde Tado Ališausko pastangomis policininkai neleido varžovams pernelyg nutolti ir po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 8 taškų skirtumas – 16:8.

Ir po pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė. Vyko apylygė kova. Aikštės šeimininkai dažnokai klydo ir tuo naudodamiesi
"BMS & KK Policijos" žaidėjai pamažu tirpdė savo komandos taškų deficitą, o Giedriaus Klimavičiaus taiklus tritaškis paskutinę ketvirčio sekundę galutinai ją panaikino ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 28:28.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Kauno Autobusai" pataikę porą tritaškių šeimininkai vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Tačiau trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą išmušė svečių ekipos nario Tado Simučio valanda, trys šio žaidėjo tritaškiai iš eilės ir komandas teskiria du taškai. Prieš paskutinįjį kėlinį komandas skyrė 5 taškai – 45:40.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo penkiais
"BMS & KK Policijos" taškais ir rezultatas vėl lygus. Praėjus porai minučių nuo kėlinio pradžios apmaudžią traumą gavo vienas iš svečių ekipos lyderių Tadas Ališauskas daugiau nepasirodęs šiame susitikime. Rungtynių įtampa vis augo. Kova vyko taškas į tašką. Likus 40 sekundžių iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos rungtynės pasiekė savo kulminaciją: "Kauno Autobusų" nario Aurimo Žukausko gražus prasiveržimas ir du taškai vėl išlygino rezultatą. "BMS & KK Policijos" vyrams savo atakos sėkmingai užbaigti nepavyko. Likus 26 sekundėms kamuolį kontroliavo šeimininkai, Edgaro Stanionio prasiveržimą priešininkams pavyko sustabdyti tik prasižengiant, bet pastarojo žaidėjo abu baudos metimai nepasiekė tikslo. Likus 15 sekundžių kamuolį jau kontroliavo policininkai ir likus kelioms sekundėms Andrius Slavinskas veržėsi po krepšiu ir vėl buvo neleistinai sustabdytas varžovų, bet ir šio žaidėjo abu baudos metimais skriejo pro šalį. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 60:60.

Pratęsimo metu žaidėjus slėgė milžiniška atsakomybė ir abiejų komandų vyrai sugebėdavo pramesti net iš po krepšio.
"BMS & KK Policijos" ekipoje sunkiausiu momentu iniciatyvos ėmėsi Andrius Slavinskas per pridėtą laiką pelnęs 7 iš 10 savo komandos taškų. Likus kiek daugiau nei pusei minutės šis žaidėjas tritaškiu metimu sugrąžino policininkams minimalią persvarą. Dviem taikliais baudų metimais į tai atsakė "Kauno Autobusų" žaidėjas Darius Lugauskas. Pratęsimo pabaiga įvyko pagal tokį pat scenarijų, kaip ir ketvirto kėlinio galas. Kamuolį kontroliavo Andrius Slavinskas, likus kelioms sekundėms vėl aštrus prasiveržimas, kurio varžovams nepavyko sustabdyti ir svečiai švenčią sunkią pergalę rezultatu 69:70.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Mindaugas Brazys džiaugėsi savo vyrų pergale, tačiau teigė, kad jo komandai nepavyko parodyti visko ką moka, nes žaidėjai kol kas paprasčiausiai neatsimena visų treniruotėje atliekamų derinių. Paprašytas įvardinti pergalės priežastį treneris išskyrė aikštės gynybą.

"Kauno Autobusų" gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Stanionis pelnęs 22 taškus. Po dvigubą dublį atliko Tadas Beržinskas (13 taškų, 15 atkovotų kamuolių) ir Darius Lugauskas (15 taškų, 12 atkovotų kamuolių).

"BMS & KK Policijos" ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Andrius Slavinskas, kurio sąskaitoje po rungtynių buvo 28 taškai. 17 taškų į svečių komandos kraitį įnešė Tadas Simutis.
Sunki "BMS & KK Policijos" pergalė vėl po eilinio pratęsimo (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:56 val.)"BMS & KK Policija" namuose šventė netikėtą pergalę (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:24 val.)"BMS ir KK Policija" išplėšė pergalę prieš "Žalvarį" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:13 val.)"BMS & KK Policija" vėl nugalėjo "Žalvarį" (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)"Kauno autobusai" palaužė "BMS & KK Policijos" ekipą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 00:07 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)"BMS & KK Policija" ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2007 kovo 20 d., antradienis, 23:16 val.)"Era+Eternit" nušlavė iš savo kelio "BMS & Policija" ekipą (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 13:44 val.)"BMS & KK Policija" sutriuškino "Sabonio KM-89" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 21:56 val.)Antroji "Kauno Autobusų" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)