KAUNO ENERGIJA vs LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI (76:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno energija" antrąjį etapą pradėjo pergale

Dviejų geriausių susitikimo žaidėjų akistata Marius Petrauskas (LVA - LVPPI) prieš Skirmantą Staniulį (Kauno energija)
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 21:12 val., peržiūros: 4127
Kuo toliau, tuo labiau įsibėgėja "Įmonių" lygos "TOP 16" turnyro kovos. Šį trečiadienį Kauno technikos kolegijoje jas pradėjo ir "G" pogrupio komandos – šeimininkų statusą turėjusi "Kauno energija" bei reguliariojo sezono pabaigoje įsibėgėjusi "LVA-LVV Preparatų inspektorių" ekipa. Pergalę nervingose rungtynėse rezultatu 76:65 iškovojo "Kauno energijos" krepšininkai. Jie pagrindinę persvarą įgijo antrajame kėlinyje, kuris buvo laimėtas 18:8, ir nebeiššvaistė jos iki pat susitikimo pabaigos.

Rungtynių pradžioje abi ekipos kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro ir nė viena kitai nenusileido nieko, dėl ko rezultatas laikėsi apylygis. "LVA-LVVPI" dažnai sugebėdavo atsikovoti kamuolius puolime, tačiau dažnai daromos klaidos neleido jiems atitrūkti. Po kelių tokių klaidų Skirmantas Staniulis pelnė 7 taškus be atsako ir išvedė šeimininkus į priekį 5 taškais. Tačiau svečiai net neketino nusileisti ir jau po kelių minučių svarstyklės nusviro į jų pusę. Per likusį laiką žaidimas vėl išsilygino ir po pirmųjų 10 minučių
"LVA-LVVPI" turėjo minimalų pranašumą – 18:19.

Antrasis kėlinys buvo pats svarbiausias rungtynėse. Jo metu "Kauno energija" sutvarkė savo gynybą ir privertė varžovus daryti daug klaidų bei mesti iš nepatogių padėčių. Per 8 minutes svečiai sugebėjo pelnyti tik 3 taškus, o tuo tarpu šeimininkai, dažniausiai regzdami greitas atakas, kurios baigdavosi lengvais taškais iš po krepšio, įmetė jų 16 ir jau susikrovė gana solidų 12 taškų atotrūkį. Kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų galėjo ir dar labiau išaugti, tačiau du Skirmanto Staniulio bandymai įdėti kamuolį iš viršaus baigdavosi nesėkmingai, kas ne itin džiugino kitą komandos narį Marių Antanaitį. Paskutinėmis sekundėmis pataikytas Dainiaus Bakano metimas sumažino
"LVA-LVVPI" deficitą iki 9 taškų. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 36:27.

Po pertraukos žaidimas nesikeitė ir iniciatyvą toliau savo rankose laikė "Kauno energija". Jų pranašumas vis augo ir augo. Po spurto 13:3 jis jau pasiekė rekordinę 19 taškų ribą. Vėliau svečiai vis bandė prilygti varžovams, tačiau tai sekėsi ne visą laiką. Prieš lemiamą atkarpą "Kauno energija" turėjo nemažą 17 taškų persvarą, o matant jų varžovų žaidimą neatrodė, jog pergalė jiems galėtų išslysti iš rankų.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo sėkmingesne šeimininkų atkarpą ir jų pranašumas išaugo jau daugiau negu iki 20 taškų. Įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų dar vis siekė 20 taškų (71:51). Tuomet
"LVA-LVVPI", supratę, jog taškų santykis irgi gali būti svarbus ateityje, šiek tiek susiėmė ir, išnaudodami tai, kad varžovai truputį atsipalaidavo, pelnė 7 taškus be atsako, o iki susitikimo pabaigos ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Tačiau to perlaužti įvykių eigai nepakako ir "Kauno energija" šventė pergalę 76:65, nors ir pralaimėjo kovą dėl kamuolio 31:45.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų kapitonas Deivydas Čereška teigė, jog šiandien jie laimėjo prieš stiprų varžovą. "Tikėjomės sunkios kovos, o pagrindinė pergalės priežastis buvo gera gynyba" – dėstė jis. Teisėjams Deivydas skyrė po 9 balus.
"LVA-LVVPI" treneris Audrius Bartusevičius taip pat arbitrams davė po 9 balus, tačiau vėliau juos padidino iki 10.

"Kauno energija" šiose rungtynėse pagrinde rėmėsi 3 žaidėjais: nesulaikomas buvo Skirmantas Staniulis, kuris pelnė 35 taškus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus, Marius Antanaitis pelnė 22 taškus , atkovojo 14 kamuolių, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 baudas ir surinko 27 naudingumo balus. Prie pergalės prisidėjo ir Deivydas Čereška, pelnęs 11 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Marius Petrauskas, kuris įmetė 25 taškus, būdamas visai nedidelio ūgio atkovojo net 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius kamuolius ir surinko net 39 naudingumo balus. 17 taškų bei 6 atkovotus kamuolius pridėjo Dainius Bakanas.
"Kauno energija" dar labiau priartėjo prie pusfinalio (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 13:05 val.)"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"E United" sėkmingai pradėjo antrąjį etapą (2007 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Kauno energija“ iškovojo 10-tąją pergalę (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 20:14 val.)"Stokker" įsirašė pergalę net nepradėję rungtynių (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 19:54 val.)"Kauno Energija" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno vandenis" (2007 vasario 03 d., šeštadienis, 19:56 val.)"Kauno Autobusai" "Įmonių" lygoje palūžo po 29 pergalių iš eilės (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 19:23 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)