ERA+ETERNIT vs FORTO SIENA (82:78)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Era+ Eternit" po atkaklios kovos įveikė "Forto Sieną"

Mindaugas Gelžinis (Forto siena) bando įveikti Donato Paulausko (Era+Eternit) gynybines užtvaras
2006 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 3519
Paskutinėse trečiadienio rungtynėse stipriausioje "Aukso+" lygoje aikštės šeimininkė "Era+ Eternit" priėmė "Forto Sieną". Komandos buvo verta viena kitos, visus keturis kėlinius aikštėje vyko įtempta kova. Visgi kiek tiksliau sužaidę susitikimo pabaigą aikštės šeimininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 82:78.

Nuo pat dvikovos pradžios vyravo labai greitas žaidimo tempas. Kova vyko taškas į tašką, abi komandos atakas stengėsi baigt iš artimų distancijų. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus svečiai pelnė 10 taškų be atsako, taip išsiveržė į priekį. "Era+ Eternit" žaidėjai nė nemanė paleisti rungtynių ir laimėdami kovą po krepšiu bei kartodami savo komandos draugų netaiklius metimus sumažino savo taškų deficitą. Po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo "Forto Siena" – 20:21.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo fortiečiai spurtavę 8:0, taip dar labiau padidindami savo persvarą. Susitikimo tempas ir toliau buvo labai aukštas, abi komandos, puolime atlikdavo daug perdavimų bei daug judėdavo. Antrojo kėlinio pabaiga įvyko pagal tą patį scenarijų kaip ir pirmojo – "Era+ Eternit" vėl suaktyvino savo žaidimą baudos aikštelėj ir sumažino savo deficitą iki 3 taškų. Pirmoji sutikimo pusė baigėsi rezultatu 41:44.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai po ilgos pertraukos nusvėrę dvikovos svarstykles savo naudai. "Forto Sienos" vyrai netruko pajusti savo žaidimo ir neleido priešininkams pernelyg pabėgti į priekį. Kėlinuko pabaigoje vyko siautulingas žaidimas ir prieš paskutinįjį ketvirtį rezultatas buvo lygus 61:61.

Susitikimo įtampa vis augo. Aistros virė tiek aikštėje tiek už jos ribų. "Era+ Eternit" ekipa žaidė kiek tiksliau ir visą ketvirtąjį kėlinį turėjo kelių taškų pranašumą. Kad ir kaip svečiai besistengė jiems niekaip nepavyko pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. "Forto Sienos" komanda dvikovos pabaigoje dar bandė gelbėti rungtynes bauduodami varžovus, bet kaip ir dažniausiai, naudos tai neatnešė ir aikštės šeimininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 82:78.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Ričardas Kudarauskas teigė, kad rungtynės buvo geros ir tikras nervų karas. Pasak trenerio teisėjai išties gerai dirbo savo darbą, o kaip pagrindinę pergalės priežastį įvardijo geriau sužaistą paskutinįjį kėlinį.

"Forto Sienos" strategas Remigijus Zelvaras paprašytas pakomentuoti rungtynes sakė, jog susitikimo pradžioje vyrai gerai gynės, bet antroj pusėj gal kiek atsipalaidavo, kai tuo tarpu varžovai suaktyvino savo puolimą ir juos sustabdyti buvo tikrai sunku. Pasak trenerio komandos buvo lygiavertės, tačiau jo ekipai kiek pritrūko sėkmės.

"Era+ Eternit" gretose rezultatyviausias buvo Paulius Kleiza pelnęs 25 taškus, 16 įmetė Donatas Paulauskas
(7 atkovoti kamuoliai), 13 – Mindaugas Noreika (8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai).

"Forto Sienos" ekipoje dvigubą dublį atliko Edgaras Želionis – 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių. 23 taškus savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Mindaugas Gelžinis, 15 – Paulius Jacikas.
"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Era+Eternit" be didesnio vargo įveikė jaunuosius "Sabonio KM-89" krepšininkus (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Energijos Sistemų Servisą" (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 19:40 val.)"Era+Eternit" pirmoji pasiekė stipriausios "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Aukso+" Mažajame finale triumfavo "Forto siena" (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 00:55 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Era+Eternit" nušlavė iš savo kelio "BMS & Policija" ekipą (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 13:44 val.)"Era+ Eternit" žengė žingsnį link "Aukso+" lygos finalo (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:49 val.)Policininkai nugriovė "Forto sieną" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 18:54 val.)"Era+Eternit" iškovojo nelengvą pergalę (2007 vasario 27 d., antradienis, 20:54 val.)