AUTROLIS vs A.SABONIO KM - 90 (90:108)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 31 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Pirmoji istorinė "Sabonio KM" pergalė KKL'e

Arnas Pakrosnis vienas iš nugalėtojų komandos lyderių
2007 kovo 31 d., Šeštadienis, 16:52 val., peržiūros: 3714

Šiandienos popietę Kauno energijos sporto salėje "Autrolis" priėmė jaunuosius saboniukus. Pastarieji jau turėjo "pralaimėtojų" etiketę, kadangi iki šiol jie pastoviai pripažindavo varžovų pranašumą, tačiau šiose rungtynėse jie paneigė šią nusistovėjusią taisyklę ir nugalėjo šeimininkus gana solidžiu skirtumu rezultatu 108:90.

Rungtynėse tarp “Autrolio” ir “A.Sabonio Km-90” komandų, pirmajame kėlinyje savo pranašumą demonstravo “Autrolio” ekipa.

Antrajame ketvirtyje “A.Sabonio km-90” komanda sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir įsiveržti gerokai į priekį. Trys taiklūs tritaškiai metimai bei penki dvitaškiai iš eilės ir “A.Sabonio km-90” komanda laimi kėlinį rezultatu 40:51.

Trečiajame kėlinyje, taip pat savo pranašumą rodė “A.Sabonio” vyrai. Jie per dešimt minučių įmetė net 33 taškus. Kėlinys baigėsi dvidešimt penkių taškų “A.Sabonio” persvara 59:84.

Ketvirtąjį ketvirtį “Autrolio” ekipa pelnė net 31 tašką, tačiau to neužteko pasivyti “A.Sabonio” vyrų. Šiame kėlinyje pasižymėjo A.Kulvišius (“Autrolis”) įmetęs du taiklius tritaškius metimus bei keletą dvitaškių. “A.Sabonio” komanda ketvirtajame kėlinyje įmetė septyniais taškais mažiau už priešininkus, tačiau rungtynes laimėjo rezultatu 90:108.

"A.Sabonio KM" gretose išsiskyrė J.Normantas, surinkęs 32 taškus. A.Pakrosnis pridėjo 27, T.Miloševičius – 15 taškų.

"Autroliui" 28 taškus pelnė A.Kulvičius. 22 pridėjo L.Beržininkaitis, 21 – A.Vaivada.

"Kauno SRC" tik po atkaklios kovos įveikė "Sabonio KM-90" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:53 val.)"Stokker" mero taurę pradėjo pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Kauno SRC" savoje arenoje sutriuškino "Autriolio" ekipą (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Stokker" antrąją pergalę išplėšė tik po pratęsimo (2007 kovo 24 d., šeštadienis, 17:02 val.)"Elektros darbai" įveikė jaunuosius "saboniukus" (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 08:37 val.)"Elektros darbai" be vargo įveikė "Autrolį" (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 21:23 val.)