LYTAGRA vs ELEKTROS DARBAI (38:68)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

„Lytagra“ namų aikštelėje patyrė sutriuškinimą

Almantas Burneika su savo jaunąją atžala
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 3905

Dvyliktąją nesėkmę KKL „Įmonių“ lygoje patyrė „Lytagros“ krepšinininkai – šį kartą jų skriaudikais buvo „Elektros darbai“, kurie pastaruosius sutriuškino 30 taškų skirtumu – 68:38 (21:11, 21:5, 12:11, 14:11).

„Lytagra“ pirmavo vos du kartus – 3:2 ir 5:2. Po šio pirmavimo sekė ilgas „Elektros darbų“ spurtas, po kurio „Lytagros“ deficitas jau siekė 8 taškus – 13:5. Iki ketvirčio pabaigos „Elektros darbai“ turėtą pranašumą padidino iki dviženklės ribos (21:11), o tolimesnėje rungtynių eigoje tik didino savo pranašumą.

Per antrąją rungtynių atkarpą „Lytagra“ įmetė vos 5 taškus, varžovams leido pelnyti 21 ir rungtynėms įpusėjus jų situacija buvo beviltiška – 16:42.

Po didžiosios rungtynių pertraukos „Elektros darbai“ leido sau atsipalaiduoti, tačiau net ir klysdami jie neleido „Lytagrai“ priartėti.

„Elektros darbai“ akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiu – 46:31. Apie pastarųjų dominavimą po varžovų krepšiu bylo ir 5 Martyno Petravičiaus blokai. Beje, Petravičius atkovojo beveik pusę savo komandos kamuolių – 21.

„Lytagros“ žaidimui dirigavęs Ričardas Petraitis po pralaimėtų rungtynių tikino, kad tai buvo blogiausios jo komandos rungtynės šį sezoną.

„Buvome kaip nesavi. Gal persimiegojom, gal neišsimiegojom. Tai buvo bjauriausios mūsų rungtynės. Tikimės pasitaisyti“, – lyg atsiprašydamas skėstelėjo strategas.

Tuo tarpu „Elektros darbų“ treneris Darius Levickis kalbus nebuvo: „Mes tiesiog buvome stipresni...“.

Rungtynėms vadovavę arbitrai šį kartą buvo vertinami teigiamai – „Lytagros“ ekipa teisėjų darbą įvertino 9 balais, o „Elektros dabai“ – balu mažiau.

Nugalėtojų gretose Mantas Šilingas įmetė 17, Martynas Petravičius 16, Almantas Burneika – 14 taškų.

„Lytagros“ gretose išsiskyrė Dainius Revas. Jis prie komandos taškų kraičio prisidėjo 15 taškų.

„Elektros darbams“ napakako jėgų atsilaikyti prieš „Agavą“ (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:37 val.)„Eltechos“ pergalę lėmė gerai sužaistas trečiasis ketvirtis (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 22:32 val.)"Lytagrai" atsilaikyti pavyko tik vieną kėlinį (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 20:29 val.)"Lytagra" toliau lieka nepatyrusi pergalės džiaugsmo (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:39 val.)"Lytagra" lygiai kovojo tik vieną kėlinį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Lytagra" ir toliau žengia nepatyrusi pergalės džiaugsmo (2007 sausio 09 d., antradienis, 22:46 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Lytagra" vos nepaleido iš rankų pirmosios pergalės (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 15:24 val.)Robertas Gabševičius atvedė savo ekipą į pergalę (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 12:52 val.)