BMS & KK POLICIJA - 1 vs BC TIF (110:100)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 10 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Pirmoji "BMS & KK Policija - 1" pergalė "Didžiojoje Mero Taurėje"

Eimantas Daunora bando stabdyti puikiai rungtyniavusį Donatą Gudeliauską
2007 balandžio 10 d., Antradienis, 21:17 val., peržiūros: 4683
Šį antradienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" F pogrupyje "BMS & KK Policija – 1" savoje aikštėje priėmė "BC TIF" ekipą. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kurį šeimininkai laimėjo dešimčia taškų. Įgytą persvarą "BMS & KK Policija – 1" išlaikė iki dvikovos pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 110:100.

Susitikimas prasidėjo dviem taikliais svečių komandos žaidėjo Gedimino Rupšio dvitaškiais ir dviem netaikliais Pirmoji "BMS & KK Policija – 1" krepšininko Tado Simučio tritaškiais. Visgi, šeimininkai netruko įsižaisti ir aikštėje užvirė lygi atkakli kova. Po pirmųjų dešimties minučių keturių taškų pranašumą turėjo šeimininkai – 26:22.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais "BMS & KK Policija – 1" "sausais" taškais. Šeimininkai ir toliau laikė žaidimo vadžias savo rankose ir kėlinio viduryje surengę dar vieną spurtą 14:2 įgijo dviženklę persvarą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 56:42.

Po pertraukos aikštėje vyko apylygė kova.
"BMS & KK Policija – 1" visą trečiąjį kėlinuką išlaikė susikrautą pranašumą ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo vienuolika taškų – 78:67.

Nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios "BC TIF" sukilo į lemiamą šturmą. Skirtumui sumažėjus iki šešių taškų šeimininkai, tarsi, prabudo ir nebeleido varžovams toliau artėti. Kad ir kaip svečiai besistengė šešių taškų riba buvo barjeras, kurio jiems niekaip nepavykdavo įveikt.
"BMS & KK Policija – 1" išlaikė pranašumą iki susitikimo pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 110:100.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris Mindaugas Brazys kalbėjo: "Įtemptos rungtynės, reikėjo ne tik laimėt, bet ir susikrauti didesnį pranašumą. Dešimties taškų turėtų užtekt patekimui į kitą etapą. Varžovai gale neprotingai sužaidė, galėjo padaryt mažesnį skirtumą ir būt aukščiau už mus, bet yra kaip yra".

"BMS & KK Policija – 1" gretose nesustabdomas buvo Tomas Adomaitis pelnęs net 41 tašką. 27 taškus įmetė Donatas Gudeliauskas, 26 – Tadas Simutis.

"BC TIF" ekipoje dvigubą dublį atliko K.Grigalius – 26 taškai, 12 atkovotų kamuolių. 23 taškus surinko Gediminas Rupšys, 17 – Eimantas Daunora, 13 – Vladas Bezrukovas, 10 – T.Stonys.

"BMS & KK Policija – 1" rungtynių teisėjams Povilui Čižauskui ir Almantui Atkočaičiui skyrė po 9, "BC TIF" atitinkamai 9 ir 7 balus.
"BC Tif" pergalę iškovojo po pratęsimo (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:06 val.)Įtikinama "Forto sienos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)„Sporto fėja“ išsivežė pergalę namo (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 18:14 val.)Įspūdingas ,,Sporto fėjos" ekipos debiutas (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)