Sporto manija – OTO vs BC „Sporto fėja“ (63:71)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Po nervingų ir atkaklių rungtynių BC "Sporto Fėja" palaužė "Sporto manija – OTO"

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 878

Vasario 12 dieną A. Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos, "Baltic Sport" pirmenybių, rungtynės, kuriose susitiko, "Sporto manija – OTO" (šeimininkai) ir svečiai BC "Sporto Fėja". Rungtynės prasidėjo svečių spurtu, po kurio šie išsiveržė į priekį ir išlaikė 3 taškų persvarą iki kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje BC "Sporto Fėja" padidino savąją persvarą iki 8 taškų. Trečiajame kėlinyje žaidimas buvo labai nepastovus ir po galingo svečių spurto, pastarieji sukaupė 13 taškų persvarą. Paskutiniajame kėlinyje Puikiai žaidė Sporto manija – OTO" ekipa, tačiau pabaigoje BC "Sporto Fėja" sugebėjo išlaikyti pergalę 63:71.

Rungtynes pirmuoju taikliu metimu pradėjo aikštelės šeimininkai, į tai BC "Sporto Fėja" atsakė spurtu, po kurio išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu. Netrukus "Sporto manija – OTO" davė atkirtį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Pabaigoje ekipos sužaidė panašiai ir skirtumas pakito vos 1 tašku 15:18.

Antrąjį kėlinį puikiai pradėjo R. Adžigauskas, pelnęs 7 taškus savo komandai, kuri po šio spurto persvėrė rezultatą savo naudai. Po šios atkarpos sekė "Sporto Fėjos" atsakas, ekipa laimėjo spurtą (9:0), bei susigrąžino 5 taškų persvarą. Paskutiniosios atakos buvo sėkmingos abejoms ekipoms, tačiau M. Gudeliausko du tritaškiai metimai leido svečiams padidinti skirtumą iki 8 taškų 31:39.

Trečiajame ketvirtyje ekipos žaidė banguotai ir dažniausiai surengdavo spurtą tai viena, tai kita ekipa. Pirmoji sėkmingai atkarpą sužaidė svečių ekipa, taip padidindama pranašumą iki 14 taškų. Netrukus galingą spurtą surengė šeimininkai, įmetę 8 taškus be atsako, o dar po trijų atakų pastariesiems pavyko atsilikimą sumažinti iki 5 taškų. Paskutiniąsias minutes sėkmingai sužaidė BC "Sporto Fėja" ir tai jiems leido skirtumą padidinti iki 13 taškų 43:56.

Ketvirtajame kėlinyje puikiai žaidė "Sporto manija – OTO". Jau pirmosiomis minutėmis sugebėjo surengti spurtą po kurio priartėjo iki 2 taškų, o dar po keleto atakų, pavyko skirtumą išlyginti. Svečiai dar kartą įrodė savo pranašumą ir padidino skirtumą tarp ekipų iki 6 taškų. Varžovai paskutinę minutę įmetė tritaškį į varžovų krepšį taip sumažindami deficitą iki 3 taškų. Vis tik paskutines atkarpas protingai sužaidė BC "Sporto Fėja", bei pasiekė sunkią pergalę 63:71..

"Sporto manija – OTO" ekipoje naudingiausi buvo Rytis Adžgauskas (17 tšk. 5 atk.kam) Jonas Pacevičius (10 tšk. 7 atk.kam) Elvinas Kalūginas (12 tšk. 7 atk.kam)

BC "Sporto Fėjos" ekipą į pergalę vedė Leonardas Ivanovas (24 tšk. 11 atk.kam) Denas Bartkus (17 tšk. 6 išpr. praž) Mantas Gudeliauskas (13 tšk. 3 atk.kam)

BC "Sporto Fėja" ekipos strategas Darius Gvildys po rungtynių teigė: "Visada prieš "Sporto Manija" komandos žaidėjai ateina labai motyvuoti, nes tai buvo nepralaimėjusi komanda. Pirmas kartas pats smagiausias ir norėjosi jį patirti visoms komandoms. Gera kova buvo ir džiaugiuosi, kad mėgėjų krepšinis įdomus ir paprastiems mirtingiesiems. Buvo tiesiog geros rungtynės, buvome motyvuoti susikaupę, žinojome ką turime padaryti ir ko negalime padaryti, bei ko negalime leisti varžovams padaryti. Didžioji dalis to viso pasiteisino, tik labai nusivylęs esu, kad dar vienas žaidėjas iškrito. Traumų epidemijos pjauna mus. Jei tokiais tempais ir toliau, tai prieš atkrintamąsias nesurinksiu daugiau nei 5 žmonių".

Po aistringų rungtynių į B lygos finalą žengia „Sporto manija ‒ Oto“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 00:02 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „Sporto fėja“ nepaliko vilčių „Hidraulinėms sistemoms & eSporto barui“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)Vangiai pradėję rungtynes BC „Sporto fėjos“ krepšininkai įsisiūbavo ir privertė „Kauno kolegiją“ baigti sezoną (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)Greitas abiejų komandų žaidimas pergalę atnešė BC „Sporto fėjai“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:29 val.)Šešiese žaidę BC „Sporto fėjos“ žaidėjai nugalėjo „DNC & Sports Fairy“ aštuonetą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)