KAUNO VANDENYS vs BC ŠERNAI (84:83)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Dvikovoje dėl antros vietos pogrupyje prireikė pratęsimo

Pro Marių Djačenko veržiasi Tadas Matulevičius
2007 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 21:04 val., peržiūros: 3928

Šį vakarą (04.12), "Kauno vandenys" savo aikštelėje priėmė "BC Šernų" komandą. Pasibaigus pagrindiniam laikui nugalėtojas dar nebuvo aiškus, todėl buvo žaidžiamos papildomos penkios minutes. Pergalę po dramatiškos kovos, vos vienu tašku 84:83, šventė šeimininkai. Iškovoję tris pergales ir patyrę vos vieną pralaimėjimą "Kauno vandenų" krepšininkai užėmė antrąją vietą "E" pogrupyje. Tuo tarpu "BC Šernai" laimėjo ir pralaimėjo po du kartus ir liko trečioje vietoje.

Prasidėjus varžyboms į priekį išsiveržė svečiai – 4:0. Tačiau netrukus įspūdingą spurtą 13:2 atliko „Kauno vandenis“ bei persvėrė rezultatą savo naudai – 15:6. Iki kėlinuko pabaigos „BC Šernai“ sušvelnino savo atsilikimą iki keturių taškų.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai pelnė septynis sausus taškus ir jau jie buvo priekyje – 21:19. Vistik šeimininkai nepabūgo varžovų ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 27:21, 32:28. Panaši persvara komandas skyrė ir prieš ilgąją pertrauką.

Po pertraukos žaidimas išsilygino ir vyko taškas į tašką. „BC Šernai“ komandoje pasižymėjo Marius Djačenko, pataikęs visus tris tolimus metimus ir pelnęs 11 taškų. Tuo tarpu „Kauno vandenų“ ekipoje nesulaikomas buvo Deividas Pajaujis, įmetęs 14 paskutinių taškų iš eilės bei prieš lemiamą dvikovos dalį išsaugojęs savo ekipai trijų taškų atotrūkį.

Paskutiniojo kėlinuko pradžioje šeimininkai dar turėjo 4-6 taškų pranašumą, tačiau kėlinio viduryje svečiai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį penkiais taškais. Paskutiniosios atakos metu, kuomet 74:73 pirmavo, „BC Šernai“, pražanga buvo sustabdytas Deividas Pajaujis. Realizavęs vieną baudos metimą iš dviejų, jis išplėšė savo ekipai pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes abi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Vos viena ekipa įmesdavo, čia pat sulaukdavo tokio pačio atsakymo. Pratęsimo pabaigoje, rezultatui esant lygiam 83:83, prie baudos metimų linijos vėl stojosi šeimininkai. Tadas Matulevičius ir šįsyk pataikė vieną metimą iš dviejų bei paliko oponentams paskutinę galimybę. Per paskutines šešias sekundes svečiai nesugebėjo rezultatyviai užbaigti atakos ir turėjo pripažinti „Kauno vandenų“ pergalę rezultatu 84:83.

Abi ekipos buvo gerai nusiteikusios teisėjų atžvilgiu ir skyrė jiems po 9 balus.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Tadas Matulevičius, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 14 kamuolių bei išprovokavęs 10 pražangų ( 27 naud.kfc.). Jam gerai talkino Deividas Pajaujis, surinkęs 21 tašką ( 10 naud.kfc.). Manto Švažo sąskaitoje 10 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai ( 26 naud.kfc.).

„BC Šernai“ ekipoje išsiskyrė 30 taškų pelnęs ir 16 kamuolių atkovojęs Egidijus Plenta ( 26 naud.kfc.). Nesulaikomas po krepšiu buvo Paulius Juchnevičius, atkovojęs net 18 kamuolių. Taip pat jis dar pridėjo 10 taškų bei 9 rezultatyvius perdavimus ( 23 naud.kfc.). Andrius Lapinskas ir Marius Djačenko atitinkamai pelnė 19 ir 17 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos trenerio asistentas Levas Iljonskis šmaikštavo: „Šiandien yra tarptautinė kosmonautų diena, todėl rungtynės buvo fantastinės. Aikštėje vyko kažkas nerealaus“.

„Pratęsime tiesiog pritrūkome jėgų“, – trumpai ir aiškiai reziumavo svečių strategas Andrius Lapinskas.

LVA "Petrauskų" triumfas po krepšiais (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:20 val.),,Užtikrinta ,,Araušos ir Juritanos" pergalė prieš ,,Kauno vandenų" ekipą" (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 22:58 val.)Lygių varžovų dvikovoje stipresni buvo "LVA" krepšininkai (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Infoface" neišvengė sutriuškinimo ir antrose rungtynėse (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)"BC Šernai" neatsilaikė prieš "Šilduvą" (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)"BC Šernai" pirmosiose rungtynėse iškovojo triuškinamą pergalę (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Kauno vandenys" išverkė kelialapį į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Antakora" priešinosi iki pat galo, tačiau pergalei to nepakako (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)Netikėtai sunki "Kauno vandenų" pergalė (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)