


2025 m. gruodžio 17 d. Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko principinė KKL II lygos akistata tarp KA „Žalgiris“ – 3 (ŽA3) ir KA „Žalgiris“ – 4 (ŽA4) ekipų. Pergalę po keturių kėlinių kovos rezultatu 79:74 (20:11, 12:16, 28:22, 19:25) šventė svečių teisėmis žaidę ŽA4 krepšininkai.
Rungtynes sėkmingiau pradėjo ŽA3 ekipa, kuri po Austis Juozaičio ir Rojaus Raulušavičiaus metimų išsiveržė į priekį 7:0. Tačiau ŽA4 greitai atsitiesė ir, vedami Kipro Kinderevičiaus, ne tik išlygino rezultatą, bet ir baigė pirmąjį kėlinį turėdami 9 taškų persvarą (20:11)
Antrajame kėlinyje ŽA3 pavyko stabilizuoti žaidimą ir šiek tiek sumažinti deficitą (27:32), tačiau po ilgosios pertraukos ŽA4 vėl įjungė aukštesnę pavarą. Trečiojo kėlinio pabaigoje svečių persvara pasiekė rekordinę 12 taškų žymą (61:49).
Ketvirtajame kėlinyje ŽA3 dar bandė kilti į lemiamą šturmą. Po Luko Beržinsko ir Tito Babušio rezultatyvių atakų skirtumas buvo ištirpęs iki 2 taškų (60:62), tačiau ŽA4 šaltakraujiškumas pabaigoje leido jiems išsaugoti pergalę savo rankose.