Šernai vs Šilainiai (57:48)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pradžioje strigę „Šernai“ sugebėjo atsigauti ir, pasipildžius pajėgoms, įveikti „Šilainius“

2015 vasario 17 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 894

Antradienį, vasario 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Sport turo" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Šernų" ir svečių "Šilainių" ekipų. Susitikimo pradžioje spurtavę "Šilainiai" įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau vėliau po truputį atsilikimą mažinę bei rungtynių eigoje žaidėjais pasipildę šeimininkai išlygino rezultatą bei dar šiek tiek vėliau jį persvėrė, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 57:48 (11:14, 17:15, 17:13, 12:6).

Pirmo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai spurtavo 0:9 ir taip iškart atitrūko. Vėliau aikštės šeimininkų puolimas kiek atsigavo ir jiems pavyko truputį sumažinti atsilikimą, tačiau taiklus tolimas A.Nausėdos metimas ir vėl padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Paskutinę minutę žymiai geriau sužaidę "Šernai" sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų. 11:14.

Antrasis kėlinukas buvo žymiai įtemptesnis. Jau pirmąsias kelias minutes abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų keitėsi labai nežymiai. Vis tik, įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau likusias minutes šiek tiek geriau sužaidę "Šilainiai" susigrąžino minimalią persvarą. 28:29.

Po ilgosios pertraukos sulaukę pastiprinimo "Šernai" žymiai geriau žaidė puolime, ko pasekoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, bet neilgam, nes netrukus rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai iniciatyvą susigrąžino. Vis tik, trečiojo kėlinuko pabaigoje šešis iš eilės taškus pelnė "Šernai" sugebėjo perlaužti rungtynių rezultatą į savo pusę. 45:42.

Ketvirtame kėlinuke pasirodę S.Staniulis inicijavo spurtą 7:0, kurio dėka aikštės šeimininkai atitrūko jau dešimties taškų skirtumu. Kiek vėliau "Šilainiai" dar bandė vytis, tačiau keturi iš eilės A.Nausėdos taškai neišgelbėjo, nes čia pat atkarpą 5:2 sužaidę "Šernai" iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 57:48.

Po pergalės Paulius Juchnevičius trumpai sakė: "Reikia dėkoti varžovams, kad tik šešiese susirinko. Tik tas ir lėmė pergalę šiandien".

"Šernai": Paulius Atkočiūnas – 19 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 9 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Čibirka – 8 tšk.

"Šilainiai": Artūras Nausėda – 18 tšk., Vitoldas Kapočius – 16 tšk., Vaidas Dambauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)