Remza vs SK „Vertigo“ (79:62)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“

2015 sausio 20 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 973

2015 sausio 20 dieną, 30+ lygos, „Sport turas“ pirmenybėse, T. Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko "Remza" (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė viena komanda nesukrovė didesnės persvaros, tačiau kėlinio pabaigoje septynių taškų pranašumą įgijo "Remza" ir po pirmo kėlinio – 24:17. Antrą kėlinį gerai gynesi SK „Vertigo“ vyrai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų - 38:36. Trečiasis kėlinys klostėsi lygiai, tik antroje jo pusėje "Remza" sukaustė varžovus gynyboje ir pasididino skirtumą iki 11 taškų – 64:53. Ketvirtame kėlinyje galingai žaidė šeimininkai dar labiau padidino skirtumą ir galutinis rungtynių rezultatas – 79:62.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus, o tada septynis be atsako pelnė "Remza" ir išsiveržė į priekį – 11:4. Dar septynis taškus pelnė šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir skirtumas tapo dviženklis – 18:8. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė penki svečių ir du šeimininkų taškai ir po pirmų dešimties minučių – 24:17. Antras ketvirtis prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus pusę kėlinio skirtumas padidėjo dviem taškais – 34:25. Svečių atkarpa 9:0 ir rezultatas tapo lygus – 34:34. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė "Remza" ir po dvidešimties minučių – 38:36.

Trečią kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus tris minutes pirmavo – 52:44. Atkarpą 7:3 laimėjo svečiai ir skirtumas kiek aptirpo – 55:51. Kėlinį užbaigė "Remzos" spurtas 9:2 ir po trijų ketvirčių – 64:53. Ketvirtas kėlinys jau tebuvo formalumas ir užtikrintai šias rungtynes laimėjo šeimininkai rezultatu – 79:62.

"Remza": Marius Šumlinskas 40 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž., 58 naud. bal.), Raimondas Baliūnas – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 9 tšk. (11 atk. kam.)

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 25 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žilvinas Stašaitis – 10 tšk.

Antrasis „30+“ lygos pusfinalio dalyvis ‒ SK „Vertigo“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:15 val.)Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Šernai nesunkiai įveikė SK „Vertingo“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Remza“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:44 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Korys“ palaužė SK „Vertigo“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Remza“ iškovojo antrąją pergalę (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:30 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)