Remza vs Korys (56:89)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 07:02 val., peržiūros: 1184

Antradienį, lapkričio 4 dieną, T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+lygos "Sport turas" rungtynės, kuriose susitiko "Remza" (šeimininkai) ir "Korys" (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje "Korio" ekipa įgijo dviženklį pranašumą, kur užtikrintai išlaikė visas rungtynes persvarą ir iškovojo pergalę , rezultatu – 56:89.

Prasidėjus rungtynėms svečiai demonstravo komandinį krepšinį, tai jiems leido įgyti 5 taškų pranašumą. "Remzos" ekipai niekaip nesisekė pelnyti taškus baudos aikštelėje, o tuo pasinaudoję "Korio" krepšininkai įgijo 11 taškų pranašumą ( 8:19). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes "Korio" ekipos žaidėjas, S.Skruodys, pelnė iš eilės 5 taškus ir padidino pranašumą iki 15 taškų. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 9:24.

Antrąjį ketvirtį "Korys" pradėjo "sausa" atkarpa 15:0. Vis dėlto, "Remzos" ekipa sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir sugebėjo apmažinti skirtumą iki 26 taškų ( 17:41). Per likusį laiką svečiai paskutinėmis sekundėmis padidino atotrūkį iki 26 taškų. Rezultatas – 21:47.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus pranašumas išaugo iki 30 taškų ( 23:53), tačiau "Remza" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažino skirtumą iki 23 taškų. Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Korio" komanda, kuri sugebėjo atstatyti 26 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 38:64.

Paskutiniame kėlinyje toliau dominavo "Korio" ekipa, kuri net neleisdavo pagalvoti "Remzai" apie pranašumo sumažinimą. Likus žaisti mažiau nei tris minutes "Korio" ekipa sudeliojo visus taškus ir padidino atotrūkį dar labiau. Trečiąją iš eilės pergalę iškovojo "Korio" ekipa, kuri laimėjo triuškinančiu rezultatu – 56:89.

Remza: Narūnas Čekaitis – 23 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 12 tšk., Raimondas Baliūnas – 9 tšk.

Korys: Dainius Balkus – 23 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Paulius Valentukonis – 18 tšk. (15 atk. kam.), Donatas Budginas – 12 tšk. (10 rezult. perd.), Saulius Skruodys – 11 tšk.

„Remza“ iškovojo antrąją pergalę (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:30 val.)„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Korys“ ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda „30+“ lygoje (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Remza“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:44 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)