Remza vs Šernai (67:57)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1177

30+ lygos, "Sport turo" pirmenybių reguliariajo sezono varžybose akis į akį susitiko "Šernai"(1-2) ir "Remza"(3-1) ekipos. Pergalę rezultatu 67-57 iškovojo "Remza".

Pirmasis kėlinukas klostėsi taškas į tašką. Nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo, o kėlinukas baigėsi dėsningu rezultatu 17-17. Antrame kėlinuke "Šernams" pavyko nutolti šešių taškų skirtumu, kurį praktiškai pavyko išlaikyti iki kėlinuko pabaigos, 34-29.

Trečiajame kėlinuke atsilikinėjantys "Remza" krepšininkai stabilizavo situaciją ir prieš lemiamą ketvirtį įsiveržė į priekį minimalia persvara, 47-46. Ketvirtajame kėlinuke "Remza" komanda spurtavo 8-0, daugiausiai R.Baliūno individualiu meistriškumu, ir įgijo rekordinę 9 taškų persvarą, 55-46. Netaikliai atakavę iš įvairių padėčių "Šernai" nebesugebėjo kibti į atlapus priešininkams ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 57-67.

Remza: Marius Šumlinskas – 18 tšk. (16 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 13 tšk.

Šernai: Egidijus Plenta – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Saulius Vėdaras – 10 tšk., Marius Kubilius – 10 tšk.

„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Šernai“ parklupdė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Remza“ iškovojo antrąją pergalę (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:30 val.)