Remza vs RBnuoma - IVnet (83:74)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 1202

Gruodžio 9 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "RBnuoma – IVnet" (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie greitai tolo ir vienu metu turėjo net 10 taškų pranašumą. Vistik "Remzos" ekipa nenuleido rankų ir kantriai artėjo, kol galiausiai trečiojo kėlinuko metu tiesiog pribloškė varžovus ir patys pabėgo tolyn į priekį (III ketvirtį šeimininkai laimėjo 28:8). Vėliau jiems beliko išlaikyti turimą prnašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 83:74.

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė svečiai, kurie labai užtikrintai atakavo, sėkmingai provokavo varžovų pražangas bei ėmė tolti. Skirtumas augo dideliu tempu ir atrodė, kad "Remzos" komanda yra visiškai nepasiruošusi šioms rungtynėms. Vistik netrukus šeimininkai atsigavo, bei pradėjo žaisti rezultatyviau. Skirtumas nustojo augęs, o "RBnuoma – IVnet" komanda vis sunkiau rasdavo kelių link varžovų krepšio. Abi komandos dabar rungtyniavo lygiai. o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai turėjo jau tik 5 taškų pranašumą 34:39.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai surengė įspūdingą pasirodymą. "Remza" galingu puolimu išlygino ir netrukus persvėrė rezultatą, bet labiausiai buvo juntama pagerėjusi jų gynyba. "RBnuoma – IVnet" komandos puolimas buvo uždarytas ir trečiąjį kėlinuką svečiai pralaimėjo net 20 taškų skirtumu. Vėliau komandų žaidimas vėl išsilygino, bet nedidelė intriga išsilaikė. "Remza" turėjo nemažai pražangų, o tuo pasinaudoję svečiai dar bandė gelbėtis. Vistik lemiamais momentais "RBnuoma – IVnet" komanda nesugebėjo apginti savojo krepšio ir taip paleido paskutinius savo šansus. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:74.

Remza: Marius Šumlinskas – 34 tšk. (13 atk. kam.), Irmūnas Juškys – 27 tšk., Raimondas Baliūnas – 8 tšk. (9 rezult. perd.)

RBnuoma – IVnet: Gražvydas Davidavičius – 18 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 15 tšk., Audrius Navickas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Jonas Janickas – 12 tšk.

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)Po Narūno Čekaičio traumos keturiese likę „Remzos“ vyrai neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)