Remza vs ACME grupė (82:69)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza“ sezoną pradėjo pergalingai

2014 spalio 21 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 1114

Spalio 21 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko 30+ lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "ACME grupė" (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai, o pačias rungtynes būtų galima pavadinti permainingomis. Nors šeimininkai ne kartą buvo nutolę, bet "ACME grupė" vis rasdavo jėgų atsitiesti ir sugražindavo intrigą. Vistik ketvirtojo kėlinuko metu "Remza" pagaliau užtvirtino savo persvarą bei laimėjo rungtynes 82:69.

Rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai, kurie greitai nutolo, o daugelis metimų pasiekė savo tikslą. Tačiau jau kėlinukui įpusėjus jų žaidimas išsiderino, o gal ir varžovai pagaliau apšilo kojas bei ėmė rungtyniauti pagal savo galimybes. Žaidimas greitai tapo gana lygus, nors nedidelis pranašumas vis išliko "Remzos" ekipos pusėje. "ACME grupė" visą komandą ant kojų pakėlė taiklus P. Katkevičiaus metimas per visą aikštę, su pirmojo kėlinuko sirena. Rezultatas tapo lygus. Nuo to momento abi komandos rungtyniavo labai banguotai, bet sėkmingiau po krepšiais žaidę šeimininkai ir vėl nutolo 43:34.

"ACME grupė" po ilgosios pertraukos nenuleido rankų, komanda nors ir nedemonstravo labai rezultatyvaus žaidimo, bet kantrybė ir teisingi sprendimai lėmė tai, jog intriga ne kartą vėl sugrįžo. Aikštelėje daugėjo emocijų, komandos jautriai reagavo į teisėjų sprendimus, o tai buvo visai suprantama, juk kiekvienas taškas galėjo pakeisti rungtynių eigą. Vistik lemiamomis akimirkomis "Remza" įrodė, jog yra labiau patyrusi komanda. Kelios sėkmingos atakos, keli geri epizodai ginantis ir jie vėl nutolo. Per likusį laiką svečiai stebuklo nesukūrė, o rungtynės baigėsi rezultatu 82:69.

Nugalėtojų komandos treneris Ž.Zakrasas po rungtynių kalbėjo trumpai: "komanda šį sezoną neturės ilgo suolelio, dabar dar aišku nėra susižaidimo, bet pergalė šeip ne taip pasiekėme".

Remza: Marius Šumlinskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 18 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 18 tšk. (12 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (12 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

ACME grupė: Darius Arlauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Katkevičius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Audrius Kundelis – 10 tšk.

„Remza“ iškovojo antrąją pergalę (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:30 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 07:02 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)