Kauno savivaldybė & Policija vs RBnuoma - IVnet (56:76)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 1081

Lapkričio 23 dieną įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno savivaldybė & Policija" ir jų oponentai "RBNuoma-IVNET". Intriga rungtynėse greitai dingo, jau po 3 minučių žaidimo rezultatu 2:12 pirmavo svečiai, kėlinys baigėsi rezultatu 12:23. Antrajame kėlinyje skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 0:7 ir išlaikė saugias pozicijas (28:38). Trečiajam kėliniui daugiau jėgų išlaikę "RBNuoma-IVNET" žaidėjai greitomis atakomis visiškai sužlugdė oponentus (37:59) Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti tik formalumus ir kėlinys baigėsi gana taikiai. Galutinis rungtynių rezultatas 56:76 lėmė lengvą svečių komandos pergalę.

Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo M.Kleizos dviem taikliais tritaškiais, po to sekė keturi V.Sunoko taškai į tai šeimininkai atsakė tik dviem taškais. Įpusėjus kėliniui šeimininkai sužaidė kiek geresnę atkarpą ir rezultatas buvo 12:17. Visgi žymiai geriau metę tritaškius ir kovoja po krepšiu, svečiai per paskutines minutes įrodinėjo kad lengvai neatiduos pergalės. Dar pergalių neturinti „Kauno savivaldybė & Policija“ po 10 minučių žaidimo jau atsilikinėjo rezultatu 12:23.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko surasti lyderį, A.Vaivada per kelias minutes pelnė 10 taškų į kuriuos oponentai atsakė tik keturiais. Visgi pradėjus tirpti skirtumui pailsėję "RBNuomos-IVNET" starto penketo žaidėjai per likusias kėlinio minutes normalizavo padėtį ir į ilgąją pertrauką išsinešė 10 taškų pranašumą (28:38)

Trečiajame kėlinyje įvyko lemiamas rungtynių lūžis, svečiai laimėjo atkarpą 0:12 taip užsitikrindami lengvą ketvirtąjį kėlinį. Nors šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, beveik visi skriejo pro šalį, o greitesni oponentai greitais atrasdavo laisvus komandos draugus kitoje aikštės pusėje ir lengvai rinkdavo taškus. Poziciniame žaidime taip pat daug agresyviau žaidė svečiai, kurie per antrąją rungtynių dalį išprovokavo 9 pražangas, kuomet oponentai tik 3. Po trijų kėlinių jau skirtumas siekė 22 taškus. (37:59)

Lemiamame kėlinyje svečiai taikė daug pasyvesnę gynybą, taip pat daugiau laiko žaidė atsarginiai žaidėjai. Šešiese susirinkę šeimininkai nors ir buvo išsekę visgi atrado jėgų ir vienu metu "RBNuoma-IVNET" paprašė minutės pertraukėlės, nes skirtumas sumažėjo iki 13 taškų. Kaip ir pradžioje rungtynių išėję į aikštę pagrindiniai svečių žaidėjai sudėliojo viską į savas vietas ir rungtynės baigėsi 20 taškų skirtumu (56:76)

Po rungtynių nugalėtojų treneris G.Davidavičius sakė: Rungtynės buvo lengvos, kadangi žaidėme ne prieš stipriausius varžovus. Šiame sezone tikimės išsilaikyti grupės viduryje ir dėti visas viltis į reikšmingiausias rungtynes.

„Kauno savivaldybė & Policija“ treneris R.Miladauskas sakė: Sužaidėme kaip mokėjome, pergalės mūsų laukia ateityje.

Kauno savivaldybė & Policija: Audrius Vaivada – 15 tšk. (14 atk. kam.), Giedrius Klimavičius – 15 tšk., Andrius Girdžius – 11 tšk., Tadas Simutis – 11 tšk.

RBnuoma – IVnet: Mantas Kleiza – 20 tšk., Tomas Kavaliauskas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Šunokas – 13 tšk., Gražvydas Davidavičius – 11 tšk.

„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)