RBnuoma - IVnet vs Korys (53:60)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 00:08 val., peržiūros: 1155

Trečiadienį, sausio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Sport turo" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "RBnuomos – IVnet" ir svečių "Korio" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau visus tris kėlinukus priekyje buvo šeimininkai. Vis tik, paskutinėje rungtynių dalyje turnyrinės lentelės lyderiai perėmė iniciatyvą ir įrodė savo pranašumą prieš varžovus rezultatu 53:60 (16:10, 13:16, 14:15, 10:19).

Pirmojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių kelių taškų pranašumą turėjo šeimininkai. Kiek vėliau persvarą į savo rankas perėmė "Korys", tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai spurtavo, ko pasekoje iki pirmojo kėlinuko pabaigos jiems pavyko įgyti šešių taškų pranašumą. 16:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje "RBnuoma – IVnet" surengė spurtą 11:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Ilgai netrukus svečių ekipos krepšininkų puolimas žymiai pagerėjo, ko pasekoje sekė jų spurtas 0:14, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo. Pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar pelnė du taškus ir prieš ilgąją pertrauką kiek pasigerino savo situaciją. 29:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų ir vėl klostėsi labai apylygiai, abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių skirtumas atrp jų žymiai nesikeitė. Įpusėjus trečiam ketvirčiui svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau geriau kėlinuko pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai įgijo dviejų taškų persvarą. 43:41.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje "Korys" iškart griebė jautį už ragų ir jau tuoj pat perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau "RBnuoma – IVnet" dar buvo persvėrusi žaidimą į savo pusę, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę svečių krepšininkai sugebėjo atitrūkti nuo priešininkų, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 53:60.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gediminas Smuikys kalbėjo: "Labai norėjome jiems atsirevanšuoti ir mums tai pavyko. Labai stipriai kovojome, ko pasekoje ir iškovojome pergalę. Salė slidi, gerai, kad antrame kėlinyje puolėme į tą krepšį, po kuriuo ne taip slidu, kaip kitoje pusėje, todėl, aišku, žmonės bijo žaisti, bijo traumą gauti, todėl ačiū Dievui, kad niekas traumų negavo".

"RBnuoma – IVnet": Gražvydas Davidavičius – 16 tšk., Vytautas Šunokas – 15 tšk., Mantas Kleiza – 7 tšk.

"Korys": Paulius Valentukonis – 14 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Paulauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Dainius Balkus – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Kęstutis Sakalauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)