Šernai vs RBnuoma - IVnet (49:44)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 1061

Trečiadienį, spalio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Sport turo" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Šernų" ir svečių rolėje buvusių "RBnuoma - IVnett" ekipų. Per pirmąjį kėlinuką vos tris taškus į savo krepšį praleidę "Šernai" pirmavo visą rungtynių laiką, ir nepaisant atkaklaus varžovų žaidimo jiems pavyko išsaugoti pergalę savo rankose. 49:44 (17:3, 7:10, 12:17, 13:14).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek netikėtu aikštės šeimininkų spurtu. "Šernai" nuo pat pirmųjų susitikimo minučių ėmėsi iniciatyvos ir pelnė net 17 taškų iš eilės. Tik paskutinėmis pirmojo kėlinuko sekundėmis svečių žaidėjas M.Plečkaitis sugebėjo pataikyti sudėtingą metimą iš toli ir pelnyti pirmus taškus savo komandai. 17:3.

Antrasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus abiems komandoms. Pradžioje kiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie padidino savo pranašumą jau net iki septyniolikos taškų, tačiau iki ilgosios pertraukos pradžios svečiai sugebėjo surengti nedidelį spurtą ir sumažinti deficitą iki vienuolikos taškų 24:13.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų išsilygino ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, šiek tiek geriau sekėsi "RBnuoma - IVnett" ekipos žaidėjams, kurie sugebėjo iki lemiamos rungtynių dalies pradžios ištirpdyti savo atsilikimą iki šešių taškų. 36:30.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai ir toliau tęsė sėkmingą puolimą, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo. Iškart po to aikštės šeimininkai susiėmė ir sužaidę kelis sėkmingus epizodus vėl šiek tiek atitrūko nuo varžovų. Vėliau "RBnuoma - IVnett" desperatiškai bandė vytis, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę "Šernai" į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. 49:44.

Po rungtynių, paklaustas, kas nutiko, kad po tokio gero starto žaidimas kiek suprastėjo, nugalėtojų treneris Andrius Lapinskas sakė: "Nieko nenutiko, varžovai ne ta komanda, kuri visus keturis kėlinius įmestų tik po tris taškus. O šiaip pergalę lėmė smulkmenos, gal keli laiku pataikyti metimai, mažiau nervų, gal šaltakraujiškai sužaidėme pabaigą. Kadangi pradžioje įgijom persvarą, tas mums ir leido laikyti ją, kadangi esame senukai, tai mokame persvarą laikyti".

"Šernai": Andrius Lapinskas – 18 tšk., Egidijus Plenta – 10 tšk., Paulius Atkočiūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

"RBnuoma - IVnett": Gražvydas Davidavičius – 17 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Jonas Janickas – 9 tšk., Audrius Navickas – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Janas2014 spalio 22 d., 23:05 val.
M.Plečkaičio statistika suvesta V.Kasperavičiaus vardu. Statistas
Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 00:12 val.)Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:41 val.)Rungtynių pradžioje strigę „Šernai“ sugebėjo atsigauti ir, pasipildžius pajėgoms, įveikti „Šilainius“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:20 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Šernai“ parklupdė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)