ACME grupė vs Šilainiai (67:77)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „ACME grupė“ patyrė pralaimėjimą

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 854

Trečiadienį, gruodžio 10 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje įvyko "30+" lygos varžybos, kuriose susitiko "ACME grupė" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Didžiąją rungtynių dalį pirmavę šeimininkai stipriai pralaimėjo ketvirtą kėlinuką ir patyrė apmaudžią nesėkmę.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 3:6. Tuomet sekė du iš eilės šeimininkų tritaškiai ir jie persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką. "ACME grupė" šiame kėlinyje pataikė net penkis tritaškius ir vieną dvitaškį, kai tuo tarpu "Šilainiai" visus taškus pelnė dvitaškiais. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 17:14. Antrasis ketvirtis vyko gan apylygiai. Komandos žaidė taškas į tašką ir įpusėjus kėlinukui, komandas skyrė vos du taškai. Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau užbaigė šeimininkai ir dar labiau padidino savo turėtą pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 39:32.

Trečiąjį ketvirtį "ACME grupė" pradėjo pelnydami keturis paeiliui taškus ir įgavo dviženklį pranašumą. Tačiau, J.Svirka įmetė du tritaškius paeiliui, R.Stirbys pridėjo dvitaškį ir komandas skyrė jau tik trys taškai. Vėliau komandos žaidė vėl apylygiai. Ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau kėliniui einant į pabaigą, A.Kmita smeigė tritaškį ir padidino šeimininkų pranašumą iki devynių taškų. "Šilainiai" kėlinuką užbaigė pelnydami penkis paeiliui taškus ir šiek tiek apkarpė varžovų turėtą pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas 58:54. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie spurtavo 0:12 ir persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką. Šeimininkai dar rungtynių pabaigoje galėjo pakovoti dėl pergalės, tačiau netaiklūs baudos metimai ir neišnaudotos progos jiems kainavo. Svečiai dar padidino savo pranašumą iki dviženklio ir iškovojo ganėtinai sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:77.

ACME grupė: Paulius Katkevičius – 23 tšk. (17 atk. kam.), Audrius Kmita – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Kazickas – 9 tšk.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 23 tšk. (11 atk. kam., 10 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 20 tšk., Julius Svirka – 19 tšk. (7 rezult. perd.)

Nugalėtojų trenerio paklausus, kas lėmė ketvirto kėlinio šturmą, šis pasidalino mintimis: "Tiesiog susirinko komanda. Tie žaidėjai atvažiavo. Labai sunkiai šiandien rinkomės, vos techninio pralaimėjimo negavom ir nesusikaupę išėjom, o po to įsižaidėm. Tiesiog pajutom savo žaidimą, gynyba ir taiklumą pagerinom ir atstatėm viską į savas vėžias."

Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Acme grupė“ neatsilaikė prieš „Korį“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)Rungtynių pradžioje strigę „Šernai“ sugebėjo atsigauti ir, pasipildžius pajėgoms, įveikti „Šilainius“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:20 val.)