RBnuoma - IVnet vs Šilainiai (69:55)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 01:03 val., peržiūros: 1071

Trečiadienį (01.22), Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko "30+" lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "RB Nuoma – IV NET" ir svečiai "Šilainiai". Antrajame kėlinyje atitrūkę ir pranašumą iki pabaigos išlaikę, pergalę šventė šeimininkai – 69:55 (20:18, 19:11, 15:13, 15:13).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, išsiveržę į priekį (8:4). Svečiai buvo priartėję iki minimumo, tačiau vėliau šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir padidino skirtumą – !6:10. Kėlinuko pabaigoje "Šilainiai" sumažino skirtumą ir po pirmojo kėlinuko buvo varžovams už nugarų – 20:18.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko lygi kova ir šeimininkams nepavyko atitolti. Visgi kėlinuko viduryje šeimininkai laimėjo atkarpą (11:2) ir kėlinuką užbaigė turėdami 10 taškų persvarą – 39:29.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki keturiolikos (48:34). "Šilainiams" ir toliau nesisekė mažinti skirtumo, tačiau skirtumas taip pat nedidėjo, o po trijų kėlinių šeimininkai turėjo 12 taškų pranašumą – 54:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Šilainiai" sumažino atsilikimą iki 9 taškų (54:45), tačiau tai viskas ką pavyko pasiekti "Šilainiams", vėliau skirtumas apsistojo ties 10-12 taškų, o rungtynes šeimininkai laimėjo – 69:55.

RBnuoma – IVnet: Gražvydas Davidavičius – 20 tšk. (13 atk. kam.), Vytautas Šunokas – 17 tšk., Mantas Kleiza – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Šilainiai: Vitoldas Kapočius – 16 tšk., Tomas Kivyta – 13 tšk., Vaidas Dambauskas – 9 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Šernai“ parklupdė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)