Remza vs Acme ‒ Jabra (72:77)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą

2015 spalio 20 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 963

Spalio 20 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Acme ‒ Jabra“ (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie vienu metu sugebėjo pasiekti ir dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos „Acme ‒ Jabra“ ekipa sugebėjo atsitiesti. Svečiai ne tik panaikino skirtumą, tačiau jau nuo trečiojo kėlinuko pabaigos sugebėjo pabėgti į priekį ir pirmavo praktiškai iki finalinio švilpuko. Geriau sužaidę po ilgosios pertraukos „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai galėjo džiaugtis pirmąja pergale šį sezoną 72:77.

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, bet pražangų skaičius sparčiai augo, o čia jau sėkmingiau pasirodė „Remzos“ ekipa, bei baudų metimais sugebėjo pasiekti nedidelį pranašumą. Vėliau komandos nustojo pažeidinėti taisykles ir žaidimas tapo greitesnis, taškų buvo pelnoma daugiau nei iki šiol, bet priekyje vis dar išliko aikštelės šeimininkai, kurie pirmavo maždaug 10 taškų skirtumu. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko ir „Remza“ vis dar pirmavo rezultatu 36:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje staigiai pasikeitė. „Acme ‒ Jabra“ komanda labai sėkmingai provokavo varžovų pražangas, sužaidus 3 minutes „Remza“ jau turėjo 5 komandines pražangas ir tai gerokai komplikavo jų situaciją ginantis. Svečiai išnaudojo savo progą ir žaisdami daug agresyviau nei iki šiol sugebėjo sugražinti intrigą ir rezultatas tapo lygus. Paskutinio kėlinuko metu „Acme ‒ Jabra“ sugebėjo pabėgti keliais taškais į priekį, o šeimininkai praradę rungtynių kontrolę ėmė nervuotis, žaisti skubotai ir tai sutrukdė kovoti iki pat pabaigos. „Acme ‒ Jabra“ išlaikė pranašumą savo pusėje, bei laimėjo susitikimą rezultatu 72:77.

Audrius Kmita („Acme ‒ Jabra“):

„tai tik pirmos sezono rungtynės, tad gero žaidimo ir nesitikėjome, o pergalę nulėmė tai, jog antroje rungtynių dalyje varžovai išleido silpnesnį penketuką, o mes kaip tik pataikėm išleisti gerą savo penketą, kuris ir perlaužė rungtynių eigą“.

Remza: Mindaugas Gilius – 17 tšk., Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 15 tšk., Paulius Katkevičius – 14 tšk., Tomas Vainoris – 13 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 11 tšk. (9 išpr. praž.)

„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)