UNO vs Šernai (71:57)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

UNO ekipa Šernus palaužė tik ketvirtajame kėlinuke.

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 922

Lapkričio 18 dieną „Jabra“ 30+ lygoje šeimininkai „UNO“ priėmę svečius „Šernai“. Rungtynės buvo labai atkaklios nuo pat pradžių, nors ir šeimininkai buvo atitolę didesniu skirtumu, tačiau svečiai sugebėjo kovoti iki galo ir sugražino intrigą į rungtynes, vis dėlto jiems pritruko galia jėgų, o kaip tyčia šeimininkai žaidė gale be klaidų, todėl ir pasiekė pergalę rezultatu (71:57).

Rungtynes geriau pradėjo „Šernai“ kurie sužaidė atkarpą (2:10) ir sužaidus 3 minutes privertė šeimininkus paprašyti minutės pertraukėles. Po jos sugrįžusi „Uno“ ekipa pradėjo žaisti, kur kas geriau ir sužaidus 5 minutes rezultatas jau buvo lygus (10:10). Likusią kėlinio dalį svečiai rinko taškus sunkiai, todėl po pirmųjų 10 minučių jie jau atsilikinėjo (20:16).

Antrajame kėlinuke abiejose ekipose ėmę dominuoti gynybinis žaidimas. Vis dėlto žaidimo eigoje po 4 iš eilės pelnytų taškų „Uno“ ekipos žaidėjo Martyno Paulaitčio, jo ekipa pasiekė dviženklis persvara prieš oponentus (34:24). Tačiau „Šernai“ neketino nusileisti ir perėme kelis kamuolius iki kėlinio pabaigos sušvelnino atsilikimą (34:28).

Po ilgosios pergales svečiai grįžo su nauja energija ir toliau stengėsi sumažinti atsilikimą iki varžovų. Šiame ketvirtyje „Uno“ ekipa sunkiai rinko taškus ir per 10 minučių sukrapštė vos 11. Tuomet tuo pasinaudojo svečiai ir puikiai sužaidė kėlinuko antrąją pusė, ir po 30 minučių žaidimo atsilikinėjo tik 1 tašku (45:44).

Ketvirtajame kėlinuke galima pasakyti viskas prasidėjo iš naujo, nes nebuvo aišku, kas šiandien laimės. Šeimininkai pelnė kelis taškus ir padidino persvarą, tačiau greitai į tai atsakė varžovai ir vėl priartėjo. Sužaidus 5 minutes „Šernų“ ekipos žaidėjas Aurimas Kučinovas smeigę tritaškį ir išlygino rezultatą (53:53). Bet tuomet šeimininku ekipa susiėmė ir vedima Gedimino Šuklevičiaus galingai sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rezultatu (71:57).

Po rungtynių pakalbintas Gediminas Šuklevičius.

Kodėl tokia sunki pradžia?

Atėjome, gal nepilnai nusiteikė, nepataikėme savo metimų, tačiau vėliau susikaupėme ir grįžome į rungtynes.

Kas lėmė, jog kai varžovai pasivijo ketvirtajame kėlinuke, sugebėjote atsilaikyti ir puikiai finišavote?
Manau labiausiai tai nusiteikimas, buvome nusiteikė laimėti, todėl gerai sužaidėme rungtynių galą pataikėme savo metimus ir laimėjome.

UNO: Andrius Olberkis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 17 tšk., Martynas Paulaitis – 9 tšk.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Čibirka – 11 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Plenta – 11 tšk.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)RBnuoma-IVnet ekipa įveikė Uno vyrus. (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„UNO“ ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 14:51 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)