Acme ‒ Jabra vs Makroflex (66:87)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“

2015 spalio 27 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1080

Spalio 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME – Jabra“ priemė svečius „Makroflex“. „ACME – Jabra“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o „Makroflex“ komandai tai buvo pirmos rungtynės.

Rungtynių pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (0:7). Antrą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „ACME – Jabra“ (2:7). Svečiai po jų toliau didino persvarą. Ketvirtą minutę ji pasiekė 12 taškų (2:14). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (7:19). Per likusį laiką „Makroflex“ pranašumas išaugo iki 15 taškų (9:24).

Pirmą antro kėlinio minutę keturis taškus be atsako pelnė „ACME – Jabra“ (13:24). Į tai „Makroflex“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (13:32). Ketvirtą minutę „Makroflex“ puolimas užstrigo, o „ACME – Jabra“ pelnė septynis taškus be atsako (20:32). Šeštą minutę tritaškiu varžovų spurtą nutraukė „Makroflex“ (20:35). Po svečių minutės pertraukėlės geriau sekėsi šeimininkams, kurie pelnė šešis taškus be atsako (26:35). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes komandos žaidė apylygiai (31:42).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes svečių pranašumas padidėjo iki 17 taškų (33:50). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 19 taškų (39:58). Septintą minutę „Makroflex“ persvara padidėjo iki 22 taškų (42:64). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Makroflex“ rungtyniavo šiek tiek geriau, o jų pranašumas išaugo iki 27 taškų (44:71).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo 48:76. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Pasibaigus pirmai kėlinio pusei „Makroflex“ turėjo 29 taškų persvarą (52:81). Sužaidus aštuonias minutes komandas vis dar skyrė 29 taškai (58:87). Per likusį laiką „ACME – Jabra“ gynėsi be klaidų, o aštuoni pelnyti šeimininkų taškai leido sumažinti „Makroflex“ pranašumą iki 21 taško (66:87).

“Makroflex“ iškovojo pirmą pergalę, o „ACME – Jabra“ patyrė pirmą nesėkmę.

„Makroflex“ treneris Nerijus Dirsė: „Komanda šiandien gerai sužaidė. Sezonas prasideda, žaidėjai pilni jėgų. Pataikėme gerai ir laimėjome. Entuziazmo dar irgi yra, entuziazmas ir geras pataikymas leido mums laimėti.“ Paklaustas, ar antroje rungtynių pusėje šešiem žaidusiem žaidėjam netrūko jėgų, treneris atsakė: „Kažkaip nepajutau, kad trūktų jėgų mums. Matyt varžovams šiek tiek pritrūko. Pas mus pataikymas nelabai streikavo, tai taip ir gavosi viskas.“

„ACME ‒ Jabra“: Antanas Kilas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Rupšys – 11 tšk., Tomas Vainoris – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Vos keturiese likę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti prieš „Remzą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:35 val.)