Šernai vs Remza (84:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 903

Vasario 16 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Šernai“ priemė visada namų rungtynes šioje salėje žaidžiančius „Remzą“. „Šernai“ buvo iškovoję devynias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Remzos“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Antrą minutę į priekį išsiveržė „Remza“ (2:4). Visgi netrukus „Remzos“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „Šernai“ pelnė trylika taškų be atsako (15:4). Vėliau persvara pamažu augo „Šernų“ naudai. Devintą minutę komandas skyrė 16 taškų (26:10). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių „Šernai“ turėjo 15 taškų pranašumą (30:15).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Šernai“ (33:15). Atrą minutę spurtą pradėjo „Remza“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (33:23). Įpusėjus trečiai minutei minutės pertraukėlės paprašė „Šernai“ (23:33). Po jos komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė ienuolika taškų (37:26). Netrukus dar vieną spurtą pradėjo „Remza“, kurio metu jie pelnė 10 taškų be atsako ir iš „Šernų“ persvaros liko tik vienas taškas (37:36). Aštuntą minutę „Remzos“ puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję „Šernai“ kėlinio pabaigoje pelnė šešis taškus be atsako (43:36).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Remza“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (43:42). Visgi „Šernai“ vėl neleido persverti rezultato „Remzai“. Sužaidus keturias minutes „Šernai“ turėjo aštuonių taškų persvarą (51:43), o minutės pertraukėlės paprašė „Remza“. Po jos svečiai pelnė septynis taškus be atsako, po kurių komandas skyrė tik vienas taškas (51:50). Paskutines tris kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Šernai“, o 10 be atsako pelnytų taškų padidino jų pranašumą iki vienuolikos taškų (61:50).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Šernai“ padidino persvarą iki penkiolikos taškų (65:50). Ketvirtą minutę „Remza“ sumažino varžovų persvarą iki dešimties taškų (65:55). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (69:60). Netrukus tris iš eilės tolimus metimus pataikė „Šernai“ (78:60). Paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Remza“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki dvylikos taškų (84:72).

“Šernai“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Remza“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Šernų“ treneris P.Juchnevičius: „Sveikiname visus su Vasario 16 – ąją. Viskas gerai šiandien buvo. Manau, buvo lygi dvikova tik mes daugiau pataikėme tritaškių, mums labiau sekėsi. Norime padėkoti varžovams už gerą kovą.“

„Remzos“ treneris Ž.Zakrasas: „Sveikinu visus su Vasario 16-ąja. Apylygis mačas gavosi šiandien, ne taip kaip pirmos tarpusavio rungtynės buvo.“

Šernai: Aivaras Grigaliūnas – 31 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 20 tšk., Skirmantas Staniulis – 13 tšk., Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Remza: Arūnas Abromaitis – 17 tšk., Raimondas Baliūnas – 17 tšk. (9 rezult. perd.), Narūnas Čekaitis – 12 tšk. (15 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)