SK „Vertigo“ vs UNO (53:42)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę.

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1114

Sekmadienį, gruodžio 6 dieną, Jahtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę SK "Vertigo" ir svečių teisėmis žaidę "UNO" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo SK "Vertigo" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:9). Antrasis kėlinys identiškas buvo pirmam, šeimininkai vėl 1 tašku laimėjo kėlinį – (25:23). Trečiasis kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką, po kurio skirtumas tarp komandų vėl išaugo 1 tašku – (36:33). Ketvirtame kėlinyje SK "Vertigo" komanda pilnai perėmė iniciatyvą, padidino atotrūkį iki dviženklio skirtumo ir laimėjo rungtynes rezultatu – (53:42).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „UNO“ ekipos 2 pelnytais taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pelnė ir SK „Vertigo“ po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar 4 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis po kurių rezultatas tarp komandų išliko lygus – (6:6). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė nerezultatyviai, pelnė vos po kelis taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant minimalia persvara – (10:9).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie sužaidus 3 minutės laimėjo atkarpą – (9:3), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 7 taškų – (19:12). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiai surengė įspūdingą atkarpą – (0:11), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (19:23). Per likusį laiką šeimininkams pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:23).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po 4 taškus, vėliau „UNO“ ekipai pavyko laimėti mini atkarpą – (2:5), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė – (31:32). Per likusį kėlinio laiką "SK "Vertigo" laimėjo kuklią atkarpą – (5:2), po kurios šeimininkai vėl buvo priekyje – (36:33).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (14:5), po kurios sužaidus 6 minutes skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse iškilo iki 12 taškų – (50:38). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai neišbarstė visos persvaros, leido svečiams sumažinti skirtumą iki 11 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (53:42).

Po pralaimėtų rungtynių "UNO" komandos treneris kalbėjo: "Šiandieną nebuvo dviejų pagrindinių priekinės linijos žaidėjų, be kurių mūms šiandieną buvo sunku pakovoti dėl pergalės."

SK „Vertigo“: Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (18 atk. kam.), Kęstutis Žižys – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Garliauskas – 10 tšk.

UNO: Andrius Olberkis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 15 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 6 tšk.

SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)