Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Acme ‒ Jabra (49:36)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 875

Ketvirtadienį, gruodžio 3 dieną, Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ (šeimininkai) ir svečių „Acme – Jabra“ ekipų. Iki šio susitikimo šeimininkai savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę (1-3), „Acme – Jabra“ buvo iškovojusi viena pergale daugiau (2-4).

Pirmojo ketvirčio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie vedini A. Kilo įpusėjus kėlinukui pirmavo 4:9. „Acme – Jabra“ krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą iki kėlinuko pabaigos ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 11:15.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo labai nerezultatyvi. Sužaidus penkias minutes Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ krepšininkai taškus rinko baudos metimais, o svečiai buvo įmetę vieną dvitaškį, tačiau dar pirmavo 14:17. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai pasivijo savo varžovus ir komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 23:24.

Trečiojo kėlinuko pradžia vėl buvo labai nerezultatyvi, o įpusėjus ketvirčiui buvo lygybė 28:28. Tačiau tada R.Žebrauskas smeigė tolimą metimą, padidino šeimininkų persvarą didesniu nei vieno taiklaus metimo atstumu, kuri buvo išlaikyta iki kėlinuko pabaigos. Po trečiojo ketvirčio Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pirmavo 37:33.

Ketvirtajame kėlinuke visiškai užbuksavo „Acme ‒ Jabra“ komandos puolimas. Per paskutinįjį ketvirtį jie pelnė vos tris taškus. Šeimininkai tuo puikiai pasinaudojo, padidino savo persvarą ir šventė antrąją pergalę pirmenybėse, rezultatu 49:36 nugalėdami „Acme – Jabra“ komandą.

„Antroje rungtynių pusėje komanda įmetė vos 12 taškų. Kodėl taip silpnai komanda puolė?“. „Acme – Jabra“ komandos treneris A.Kmita: „iššifravo mūsų lyderį Antaną, iš pradžių nežinojo jo, gal jie nepadarė analizės. Pradžioje pamėtė, pamėtė, paskui uždengė, gal ir Antanas pats pavargo. Ir šiaip mūsų puolimas silpnas, reikia tobulinti visuomet. Po truputį tobulėjam, tobulėjam“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Evaldas Jančauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Igoris Konovalenko – 12 tšk., Tomas Kmitas – 7 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 12 tšk., Ramūnas Vanagas – 6 tšk., Tomas Skurkevičius – 4 tšk.

„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)