UNO vs Šilainiai (98:70)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 1116

Gruodžio 16-ąją, trečiadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos 30+ lygos pirmo etapo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Šilainių“ komandos. Į rungtynes pradžioje svečiai susirinko tik penkiese, dar vienas žaidėjas atvyko kiek vėliau. Rungtynės prasidėjo keliomis rezultatyviomis šeimininkų atakomis. Nors rungtynės prasidėjo vangiai, bet įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo „Šilainių“ penketukas – 8:9. Likus žaisti apie 3 minutes komandas skyrė 7 taškų svečių persvara, bet jos išlaikyti ar padidinti iki kėlinuko pabaigos nepavyko – 17:22.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem iš eilės taikliais A. Olberkio dvitaškiais ir komandas tada skyrė vos taškas. Netrukus tas pats Andrius Olberkis persverė rezultatą savo komandos naudai. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio apčiuopiamą persvarą turėjo šeimininkai – 37:29. Likusį kėlinuko laiką ir toliau „UNO“ krepšininkai dominavo, o svečiams pritrūko jėgų palaikyti jų tempą. Skirtumas netrukus išaugo iki dviženklės atžymos. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai jau turėjo saugų 14 taškų pranašumą – 50:36.

Po didžiosios pertraukos pailsėję „Šilainių“ krepšininkai nutraukė svečių dominavimą puolime. Likus žaisti apie 5 minutes pavyko priartėti iki 11 taškų atžymos, bet įpusėjus ketvirčiui jėgos vėl pradėjo sekti ir svečiai atstatė savo turėtę pranašumą (14). Paskutinę minutę šeimininkams užpulti nesisekė, o ir stabdyti svečių atakų taip pat. Prieš paskutinį kėlinuką skirtumas tik dar labiau išaugo – 74:56.

Paskutinis kėlinukas šios dienos rungtynėse buvo tik formalumas. Tik prasidėjus ketvirčiui skirtumas šoktelėjo iki dvidešimties. Abi komandos žaidė atvirą krepšinį, nes rungtynių nugalėtojas jau visiems buvo aiškus. Likus žaisti apie 2 minutes skirtumas šoktelėjo iki trisdešimties taškų atžymos ir šeimininkai išsikėlė tikslą pelnyti simbolinį 100-ąjį tašką, tačiau to padaryti jiems nepavyko. Nuaidėjus finaliniam rungtynių teisėjo švilpukui „UNO“ šventė triuškinančią pergalę, prieš negausias „Šilainių“ pajėgas, rezultatu – 98:70.

Po rungtynių paprašyti apžvelgti šio dienos rungtynes, laimėtojų komandos žaidėjai kalbėjo: „Pradžia buvo sunki. Labai vangiai pradėjome žaisti. Prastai gynėmės, prastai užpuolėm. Po to susiėmėm, atitrūkom ir išlaikėm skirtumą, saugų iki pat pabaigos.“

UNO: Andrius Olberkis – 28 tšk., Nedas Kundrotas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 16 tšk., Valdas Vilkuotis – 12 tšk.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 33 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 21 tšk., Artūras Nausėda – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)„UNO“ ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 14:51 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)