Acme ‒ Jabra vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (42:87)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“

2016 kovo 01 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 992

Kovo 01 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME – Jabra“ priemė svečius Seną skrynią & Asociaciją „Krepšinio pasaulį“.Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ buvo iškovoję trylika prgalių ir tris kartus buvo pralaimėję. „ACME – Jabra“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir keturiolika pralaimėjimų.

Rungtynes geriau pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“. Svečiai sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (2:12). Sekančias dvi minutes komandos sužaidė apylygiai. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė 10 taškų (7:17). Įpusėjus aštuntai minutei „ACME – Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės (7:20). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (11:25).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „ACME – Jabra“ (13:25). Po šio metimo šeimininkų puolimas užstrigo, o Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pelnė 11 taškų be atsako (13:36). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 23 taškai (17:40). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė svečiai (17:47). Per paskutnę minutę geriau rungtyniavo „ACME – Jabra“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 25 taškų (22:47).

Trečią kėlinį geriau pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“. Svečiai keturias minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė 10 taškų be atsako (22:57). „ACME – Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkams pavyko pelnyti du taškus (24:57). Vėliau persvara toliau augo svečių naudai. Jie pelnė dar 10 taškų be atsako ir devintą minutę pirmavo rezultatu 24:67. Per likusį laiką „ACME – Jabra“ pataikė du metimus, o baigiantis kėliniui Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ padidino persvarą iki 41 taško (28:69).

Sužaidus dvi pirmas ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 40 taškų (30:70). Netrukus dar vieną spurtą pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (30:78). „ACME – Jabra“ į tai atsakė penkiais taškais (35:78). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais (42:87).

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo keturioliktą pergalę, o „ACME – Jabra“ pralaimėjo penkioliktą kartą.

Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulio“ treneris A.Čekanauskas: „Šiandien tiesiog žaidėme prieš silpnesnę komandą. Visi pažaidėme. Kurie žaidėjai kitose rungtynėse žaidžia mažiau, šiandien galėjo daugiau pažaisti laiko. Darėme daug keitimų, šiek tiek eksperimentavome ir ruošėmės sekančioms kovoms.“

Acme ‒ Jabra: Darius Pukštys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Aleksandr Jakovlev – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Laurynaitis – 8 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Evaldas Jančauskas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Šarūnas Karūnaitis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk., Audrius Linkus – 11 tšk., Marius Nesčiokas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)