Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs RBnuoma ‒ IVnet (55:63)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1275

Kovo 3 dieną, Rokų gimnazijos sporto salėje vyko 30+ lygos reguliariosios rungtynės, tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ir svečių „RBnuoma ‒ IVnet“. Pirmame kėlinuke šiek tiek geriau atrodė šeimininkai – 19:15. Antrame ketvirtyje svečiai sugebėjo pasivyti ir aplenkti varžovus – 34:28. Trečiame kėlinuke „RBnuoma ‒ IVnet“ komandai pavyko išsaugoti iniciatyva savo rankose – 48:43. Paskutiniame kėlinyje svečiai „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipai neleido priartėti pavojingiau ir „RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pergalę rezultatu 63:55.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 9:2. Tada šeimininkai sukūrė nedidelį spurtą ir beveik pavijo varžovus (7:9), o prabėgus beveik minutei persvėrė rezultatą ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (14:11). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo 19:15.

Puikiai antrojo ketvirčio pradžią sužaidę svečiai pelnė 9 taškus be varžovų atsako ir susigrąžino persvarą į savo rankas (24:19) ir netrukus dar padidino savo pranašumą (31:23). Prieš baigiantis pirmajai rungtynių daliai, šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą – 28:34.

Po ilgosios pertraukos grįžę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai toliau išlaikė savo pranašumą, kuris vienu metu buvo beveik pasiekęs dviženklę ribą (39:30), tačiau po šeimininkų nedidelio spurto 6:0 persvara sumažėjo iki trijų taškų (36:39). Dėja, toliau mažinti atsilikimo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nepavyko ir varžovai susigrąžino turėtą saugesnį pranašumą (48:40), kurį beveik visą sugebėjo išlaikyti iki kėlinuko galo – 48:43.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai darė viską, kad persvertų rezultatą, tačiau svečiai į rezultatyvias varžovų atakas atsakydavo savosiomis ir arčiau kaip 6 taškais priartėti neleido ir ištiksėjus visam laikui šventė pergalę rezultatu 63:55.

Po rungtynių nugalėtojų treneris G.Davidavičius sakė: „Džiaugiamės pergale, kuri dar labiau mus priartino prie atkrintamųjų varžybų“

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Nerijus Bijaminas – 10 tšk., Andrius Čekanauskas – 9 tšk.

RBnuoma ‒ IVnet: Mantas Kleiza – 24 tšk., Gražvydas Davidavičius – 17 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 12 tšk.

„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)