Kauno savivaldybė & Policija vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (62:85)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85)

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 932

Sausio 20d., Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ susitiko su svečiais „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“.

Pirmajame kėlinuke svečiai iškarto rodė pranašumą prieš varžovus (7:16). Šeimininkai nerado priešnuodžių prieš varžovų komandinį žaidimą ir po pirmojo kėlinuko skirtumas jau buvo dviženklis (17:27).

Antrajame ketvirtyje svečiai ir toliau demonstravo greitą žaidimą, o šeimininkai pagrinde žaisdami penkiese vargdavo ir nespėdavo sugaudyti varžovų, todėl rezultatas vis augo ir po dviejų kėlinių jis buvo (33:48)

Trečiajame ketvirtyje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ šiek tiek pristabdė puolimą, bet to nepakako, kad „Kauno savivaldybė & Policija“ prisivyti varžovus. Po taiklaus R. Dabašinsko tritaškio rezultatas po trijų kėlinių buvo (48:64).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams galutinai pradėjo trūkti kvapo ir svečiai tuo pasinaudojo ir padidino persvarą ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 62:85 (17:27, 16:21, 15:16, 14:21). „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ tai buvo aštuntoji pergalė.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ žaidėjas L.Narmontas:

Pergalė lėmė tas, kad priešininkai antrą sudėtį surinko šiandienos varžybomis, dėl to nepasipriešino. Antrame etape bus visai kitoks rezultatas, tuo neabejoju.

Rezultatyviausi žaidėjai:

62:8
62:85
„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)