LSMU & Statybų vizija vs Šilainiai (83:58)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58)

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 720

Sausio 20 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universitete - Veterinarijos akademijoje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „LSMU & Statybų vizija“ susitiko su „Šilainiai“.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė nerezultatyviai, ypač svečiai, nes kėlinuko viduryje rezultatas buvo (9:5). Vėliau komandos šiek tiek pradėjo pataikyti ir rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo (16:11).

Antrajame kėlinyje „LSMU & Statybų vizija“ demonstravo uraganinį puolimą kas leido atitrūkti nuo varžovų solidžiu skirtumu ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo (41:28)

Trečiajame ketvirtyje „Šilainiai“ ir toliau nerado priešnodžių prieš varžovų tikslius tritaškius metimus ir rezultatas po taiklaus T. Danieliaus dvitaškio metimo jau buvo triuškinantis (62:40).

Ketvirtajame kėlinyje „LSMU & Statybų vizija“ ir toliau dvigubai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, kas neleido svečiams bent pagalvoti apie pergalę, dėl to „LSMU & Statybų vizija“ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 83:58 (16:13, 25:17, 21:12, 21:16). Jiems tai buvo penktoji pergalė ir tas leido susilyginti su „Šilainiai“.

„LSMU & Statybų vizija“ komandos žaidėjas M.Petrauskas:

Komandos pergalę lėmė geras susižaidimas ir nusiteikimas. Bandėm žaisti taktiškai, komandiškai, tas pilnai pasiteisino, vėliau varžovai šiek tiek per kando tai, bet jau buvo per vėlu mus pasivyti.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)