Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (62:54)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 663

Sekmadienį, vasario 4 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+” pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „Šernai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiąjį kėlinį kur kas geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo dviženklį pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu šaltesnius nervus taip pat parodė šeimininkai ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo aukštu tempu ir dažniau atakas užbaigdavo sėkmingai. Toks žaidimas buvo palankesnis svečių ekipai, kurie turėjo smulkų pranašumą. Vėliau rungtynių tempas krito ir aikštelės šeimininkams toks žaidimas buvo palankesnis. Jie persvėrė rezultatą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:13. Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipa sunkiai rinko taškus ir niekaip nepralaužė savo varžovų gynybos. Netrukus komandas skyrė jau septyni taškai. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai ir skirtumas tarp komandų kito minimaliai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:24.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo „Šernai“, kurie sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet kur kas geresnę atkarpą sužaidė „Kauno savivaldybė & Policija“ bei įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:35. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri vėl paspartino žaidimą ir sugrįžo į rungtynes. Vėliau komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp komandų kito nežymiai. Rungtynių pabaigoje šaltesnius nervus išlaikė aikštelės šeimininkai ir pasiekė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:54.

Raimundas Miladauskas („Kauno savivaldybė & Policija“):
“Gynybinės rungtynės. Varžovai neturėjo metikų, tad mes gynėmės zonine gynyba ir tai mus praktiškai ištraukė. Praleidom tik 54 taškus, tad mūsų pranašumas buvo geras darbas gynyboje“.

Gerai rungtynes pradėjusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išlaikė pranašumą savo rankose bei iškovojo pergalę (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)