LSMU vs Šernai (86:73)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 900

Sekmadienį, kovo 17-ąją dieną, LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių pirmosios aštunfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „LSMU“ ir svečių „Šernai“ komandos.

Sėkmingai susitikimą pradėjusios šeimininkės po pirmųjų trijų minučių pirmavo 9:3, bet netrukus ir svečiai pradėjo pildyti savo taškų sąskaitą ir antroje kėlinio pusėje išsiveržė į priekį (14:16), tačiau persvaros iki kėlinio pabaigos neišlaikė – 24:23. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkai spurtavo 11:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (48:36). Nors svečių komanda ir bandė kuo greičiau sumažinti deficitą, bet po dviejų kėlinių pirmavo „LSMU“ – 53:43.

Trečiojo kėlinio viduryje P.Atkočiūnas pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino „Šernų“ deficitą iki trijų taškų (58:55). Tačiau pagaliau atsibudę „Šernai“ ketvirtį baigė spurtu 9:3 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė 11 taškų pranašumą – 69:58. Ritmą pagavę šeimininkai reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje. M.Kleiza ir M.Petrauskas neklydo prie baudų metimo linijos. „Šernus“ bandė gelbėti P.Juchnevičius, bet ir toliau tiksliai baudos metimus metę šeimininkai nutolo nebepavejamai – 86:73.

Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)A. Gedmino tolimi metimai varė į neviltį „Šernus“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)