Dumblas vs Baltic Transline (99:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Aštuntfinalį „Dumblas“ pradėjo užtikrinta pergale

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 796

Kovo 18 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. Šį vakarą didelės intrigos nebuvo, visas rungtynes užtikrintai pirmavęs „Dumblas“ pasiekė nesunkią pergalę ir aštunfinalį pradėjo pergalingai 99:82 (25:8, 16:26, 32:17, 26:31).

Jau rungtynių pradžioje „Dumblas“ gana greitai ėmė krautis persvarą ir dar pirmojo kėlinuko metu prieš varžovus susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik po kiek prastoko starto „Baltic Transline“ komandos puolimas išsijudino ir kur kas geresnis antrasis ketvirtis leido nors šiek tiek atsitiesti, skirtumas aptirpo, o ilgoji pertrauka prasidėjo „Dumblui“ pirmaujant rezultatu 41:34.

Antroje rungtynių dalyje komandos dar kurį laiką pažaidė lygiai, bet tuomet šeimininkai įjungė auktesnę pavarą ir greituoju puolimu nesunkiai rinko taškus, bei pasiekė net ir 20 taškų persvarą. Intriga išnyko, komandos dabar jau tik stengėsi „atžaisti“ likusias minutes, o rungtynių pabaigoje ekipos visiškai nustojo gintis ir krepšininkai tiesiog mėtė metimus iš kur papuolė. Vis tik rungtynių nugalėtojas nekėlė abejonių, o rungtynės baigėsi rezultatu 99:82.

„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)Lemiamas aštunfinalio rungtynes po permainingos kovos laimėjęs „Dumblas“ žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:45 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)