Kauno technologijos universitetas vs DNC prekyba (71:96)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96)

2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 01:10 val., peržiūros: 654

2020 sausio 26 d., Sekmadienį, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje, įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ ir svečiai „DNC prekyba“.

Abi komandos negausiai susirinko į rungtynes, galbūt tai tūrėjo įtakos ir „Žalgirio“ su „Rytu“ varžybos, tačiau tai komandoms netrukdė demonstruoti greito ir akiai gražaus žaidimo (19:23).

Visgi antrąjame kėlinyje šeimininkų komandos energijos ėme sekti ir varžovai tuo pasinaudoję paspruko į priekį ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą (33:48).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai ir toliau vargo su svečių kontraatakomis, buvo praleista daug lengvų taškų, kas niekaip neleido prisivyti varžovų (54:70).

Ketvirtąjame kėlinyje „DNC prekyba“ ir toliau smaginosi rinkdami lengvus taškus greitąjame puolime ir didindami persvarą nuo varžovų. Rungtynes gan nesunkiai laimėjo „DNC prekyba“ rezultatu 71:96 (19:23, 14:25, 21:22, 17:26).

„DNC prekyba“ komandos žaidėjas G.Pavelčikas:

Gan lengvos varžybos, buvome labiau susikaupę ir daugiau patirties turėjome, dėl to ir laimėjome. Taip pat norėčiau pagirti puikų teisėjavimą.

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vilčių prieš „Night Club Basement“ (54:101) (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)