DNC prekyba vs Timac Agro ‒ LSMU (90:60)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ ir antrą kartą susitvarkė su „Timac Agro ‒ LSMU“ bei žengė į 30+ lygos finalą

2020 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 766

Pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos antrosios pusfinalio rungtynės tarp „DNC prekyba“ ir „Timac Agro ‒ LSMU“ ekipų. Serijoje iki dviejų pergalių 1:0 pirmavo DNC prekyba“.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmė „DNC prekyba“ krepšininkai, kurie kėlinio pabaigoje po kelių tolimų metimų serijos įgijo dviženklį pranašumą ir pasibaigus pirmam kėlinukui buvo priekyje 26:16.

Antrajame kėlinyje D.Budginas smeigė du tolimus metimus, o šeimininkai dar labiau atitolo. Įpusėjus susitikimui – 47:29.

Trečiajame kėlinuke po M. Laukaičio metimų Timac Agro ‒ LSMU“ priartėjo iki penkiolikos taškų deficito, bet DNC prekyba“ greitų atakų pagalba vėl perėmė rungtynių kontrolę ir padidino savo pranašumą iki 71:44.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė, „DNC prekyba“ išlaikė susikrautą pranašumą, tritaškį pataikė šeimininkų veteranas G.Pavelčikas, o DNC prekyba“ džiaugėsi pergale bei patekimu į finalą, kuriame šeštadienį jų laukia „Sporto manija“ krepšininkų iššūkis. Galutinis susitikimo rezultatas 90:60 (26:16, 21:13, 24:15, 19:16).

Giedrius Andreikėnas

„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)