Sporto manija vs Dumblas (69:48)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje pusėje puolime užstrigęs „Dumblas“ pripažino „Sporto manijos“ pranašumą

2020 sausio 21 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 657

Antradienį, sausio 21 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „Sporto manija“ (7-1) ir „Dumblas“ (4-5) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o įpusėjus kėliniui po „Dumblo“ aukštaūgio T. Jorudo tritaškio svečiai išsiveržė į priekį 9:11. Visgi, „Sporto manija“ keliais tolimais metimais labai greitai persvėrė svarstykles savo naudai ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 21:16.

Antrame kėlinuke po dviejų T. Lukausko tritaškių ir A. Juozapaičio metimo iš po krepšio „Sporto manija“ pirmavo 33:25. Vėliau kelis metimus dar pridėjo ir K.Petrauskas, o įpusėjus susitikimui „Sporto manijos“ pranašumas buvo dviženklis – 41:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, per penkias minutes abi komandos buvo įmetusios vos po kelis taškus. Tada taiklių metimų seriją paleido A.Juozapaitis, o šeimininkai pirmavo 51:33.

Ketvirtame kėlinyje „Sporto manija“ išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 69:48 (21:16, 20:13, 10:4, 18:15).

„Šilainiai“ antroje pusėje nusileido „Sporto manija“ (62:76) (2019 lapkričio 02 d., šeštadienis, 02:18 val.)Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sporto manija“ įveikė „ Night Club Basement“ ekipą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:07 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)