DNC prekyba vs Siusk.lt (80:67)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ ketvirtfinalį pradėjo pergale

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 869

Kovo 9 dieną, 21:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „DNC prekyba“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Nors rungtynių pradžioje komandos rungtyniavo lygiai, tačiau po truputį „DNC prekyba“ ėmė tolti, kol galiausiai susikrovė solidų pranašumą ir pasiekė įtikinamą pergalę, laimėdami rungtynes rezultatu 80:67 (21:22, 23:15, 18:11, 18:19).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Siusk.lt“ krepšininkai, kurie beveik visą pirmąjį kėlinuką išlaikė nedidelį pranašumą. Tačiau antrasis ketvirtis jau buvo kitoks, komandos sparčiai rinkosi pražangas, žaidimas buvo kietesnis ir čia jau geriau atrodė „DNC prekyba“ ekipos nariai, kurie perėmė iniciatyvą ir dar iki ilgosios pertraukos spėjo susikrauti dviženklį pranašumą. Tiesa, „Siusk.lt“ su paskutine kėlinuko sekunde pataikė tritaškį ir taip kiek sumažino savo atsilikimą 44:37.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas dar labiau išaugo, intriga išnyko, o „DNC prekyba“ ekipos pranašumas perkopė dvidešimties taškų ribą. Tiesa, rungtynių pabaigoje svečiai dar spėjo sužaisti neblogą atkarpą ir sumažino atsilikimą, tačiau kovoti dėl pergalės jiems šansų nebuvo. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:67.

Donatas Budginas („DNC prekyba“):

„pradžia nebuvo lengva, nes komanda susirinko nepilnos sudėties, o kitos varžybos bus įdomios, nes neaišku kiek mūsų susirinks.“

„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)