DNC prekyba vs Sporto manija (83:81)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę

2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 23:55 val., peržiūros: 746

Pirmadienį, sausio 13 diena, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybės tarp šeimininkų: „DNC prekyba“ bei svečių- „Sporto manija“. Antrojoje rungtynių pusėje, šeimininkai panaikinę dviženklę persvarą, šventė sunkią pergalę, rezultatu:83:81 (15:20, 15:22, 28:21, 25:18).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, komandos pirmą kėlinį baigė: 15:20. Antrajame kėlinyje, geriau sekėsi „Sporto manija“. Trys taiklūs M. Neščioko tritaškiai, leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą: 30:42.

Trečiajame kėlinyje, „DNC prekyba“ pademonstravo gerą dvitaškių(62,5%) bei tritaškių(55.6%) pataikymą, tai leido sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkių: 58:63. Ketvirtajame kėlinyje vyko įnirtinga kova. nei viena komandą nenorėjo pralaimėti. Įpusėjus kėliniui, taiklios Igno Grigaravičiaus baudos leido šeimininkams įgyti minimalų pranašumą: 76:74. Pajutę, kad gali laimėti, „Dnc prekyba“ sumetė sunkius metimus, apsigynė lemiamoje „Sporto manija“ atakoje bei šventė sunkią pergalę, rezultatu 83:81.

15 taškų

„DNC prekyba“ treneris Donatas Budginas: Pergalę lėmė didelis noras, kadangi žaidėme su labai stipria komanda dėl pirmos vietos gupėje. Šįkart neturėjom pilnos sudėties, bet tai nesutrukdė pasiekti teigiamo rezultato.

30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„30+“ lygos pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo „Sporto Manija“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 17:32 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sporto manija“ įveikė „ Night Club Basement“ ekipą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)