UNO vs Šilainiai (62:67)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 831

Trečiadienį, spalio 23 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „UNO“ bei svečių „Šilainiai“. Kone visas rungtynes tarp komandų vyko gana permaininga kova, tačiau ketvirtojo kėlinio metu svečiai sutvarkė visus reikalus, leisdami varžovams įmesti vos keturis taškus.

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai ir komandos labai strigo puolime. Sunkiau rinkti taškus sekėsi svečiams, kurie per kiek daugiau nei pusę ketvirčio buvo pelnę vos keturis taškus. Vėliau „Šilainiams“ pavyko spurtuoti. Svečiai sugebėjo, net persverti rezultatą savo naudai (12:15), bet šeimininkams pavyko išlaikyti rungtynių kontrolę, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Antrojo kėlinuko pradžioje rezultatas išsilaikė apygis, bet vėliau svečiai vėl sužaidė itin gerą atkarpą ir susikrovė 9 taškų pranašumą. Tiesa šeimininkai šį skirtumą praktiškai panaikino. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje dominavo „UNO“ komanda, kuri vėi išsiveržė priekį (49:41). Po permainingo trečiojo kėlinio šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą – 58:53. Lemiame ketvirtyje šeimininkams pristigo jėgų, pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai, o R. Stirbio ir A. Nausėdos vedami „Šilainiai“ persvėrė rezultatą (61:62). Penkių minučių atkarpą svečiai laimėjo 1:5 ir tai leido jiems švęsti pergalę rezultatu – 62:67 (17:17, 19:21, 22:15, 4:14).

„Šilainiai“ po atkaklios kovos įveikė „KTU“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Siusk.lt“ minimaliu skirtumu įveikė „UNO“ ekipą (2020 sausio 10 d., penktadienis, 20:58 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Šilainiai“ antroje pusėje nusileido „Sporto manija“ (62:76) (2019 lapkričio 02 d., šeštadienis, 02:18 val.)„Siusk.lt“ antroje rungtynių pusėje pademonstravo geležinę gynybą ir įveikė „Šilainius“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)Šilainiai nesunkiai įveikė Siusk.lt krepšininkus (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 18:46 val.)