KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs ECCUA-FURNIKA (74:87)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

Kauno mero Andriaus Kupčinsko debiutas "30+" lygoje nepadėjo pasiekti pergalės

Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko taiklus metimas puskabliu
2012 sausio 30 d., Pirmadienis, 09:13 val., peržiūros: 4327

Sekmadienį, sausio 29 dieną, Kauno sporto mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir "Eccua-Furnika" (svečiai) ekipų. Pirmąjame kėlinuke komandos sužaidė lygiai, tačiau antrame ketvirtyje svečiai pasirodė itin sėkmingai ir įgijo solidų šešiolikos taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje žaidimas vėl išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų kito neryškiai, tik ketvirtojo kėlinuko viduryje šeimininkams pavyko pasivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau užtikrinčiau sužaidė svečiai ir vis dėlto iškovojo pergalę rezultatu 74:87 (12:12, 17:32, 26:21, 19:21).

Pirmieji taškus pelnė šeimininkai ir išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu, tačiau iškart po to svečiai surengė spurtą 6:0 ir persvėrę rezultatą turėjo trijų taškų persvarą. Vėliau "Kauno savivaldybės & Policijos" žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo minimalų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos pirmaujanti komanda pasikeitė dar pora kartų, tačiau kėlinukas pasibaigė lygiu rezultatu. Antrame kėlinuke, po atkarpos 9:5 į priekį išsiveržė "Eccua-Furnika" ekipos krepšininkai, tačiau netrukus šeimininkai pataikė tritaškį ir realizavo du baudos metimus, taip persverdami rezultatą savo naudai ir įgydami vieno taško persvarą. Po to sekė svečių spurtas 13:0, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dvylikos taškų. Kiek vėliau abi komandos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai įgijo šešiolikos taškų pranašumą. 29:45.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai, sužaisdami atkarpą 15:2, dar labiau atitolo nuo varžovų įgydami 24 taškų persvarą. Toliau žaidimas truputį sėkmingiau klostėsi šeimininkams ir jie, po kelių sėkmingų atakų sumažino atsilikimą iki devyniolikos taškų. Kiek vėliau "Kauno savivaldybė & Policija" ekipos žaidėjai rengdavo trumpas atkarpas, į kurias svečiai atsakydavo pavieniais metimais, to pasekoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturiolikos taškų. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje šeimininkų krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki venuolikos taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje "Eccua-Furnika" ekipos krepšininkai visiškai atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau laiku atsibudę svečiai sugebėjo vėl atitrūkti ir iškovoti pergalę rezultatu 74:87.

Nugalėtojų komentaras : " Sekmadienį sunku žaisti. Jie, kiek pastebėjau, yra jaunesni, tik bėga ir bėga. Paprasčiausiai geriau susikaupėm, geriau puolime išdėliojom žmones, sumetėm kelis svarbius metimus ir laimėjom ". kodėl rungtynių pradžioje taip prastai metėte baudos metimus ? : " Kaip jūsų prezidentas sakė : "salė atitinkanti visus reikalavimus, bet temperatūra gerokai grasinanti ", šalta, reikia geriau apšilti ".

Pralaimėtojų komentaras: " Susirinkome ne visi – tik devyniese, keturi po dviejų kėlinių išėjo treniruotis, nes nutarė, kad dar per silpni, bet nieko, geras revanšas jau laukia ". Kodėl rungtynių pradžioje buvo toks prastas pataikymas ? : " Po savaitgalio visi, dar nebuvome normaliai apšilę, susižaisim po to ".

"Kauno savivaldybė & Policija" : A.Slavinskas 36 (41 naud., 5 rez.perd., 10 išprov.praž.), G.Klimavičius 10, D.Karalukas 8 taškai.

"Eccua-Furnika" : M.Gadliauskas 27 (27 naud., 11 atk.kam., 6 išprov.praž.), I.Žygas 21 (24 naud., 11 atk.kam.), R.Ramanauskas 12, D.Baltrušaitis 11 (6 rez.perd., 5 išprov.praž.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 sausio 30 d., 20:03 val.

Jeigu Meras būtų filmuojamas visą laiką, reikštų, artėja rinkimai

Anonimas2012 sausio 30 d., 16:41 val.

Reikėjo turbūt visas rungtynes filmuoti, tai Meras būtų pataikęs... nes iš žaidimo du metimus pataikė ir būtent jie pateko į kdarą... :}

Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Šernai" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Eccua & Furnikos" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Makroflex" užtikrintai laimėjo pirmąjį pusfinalio susitikimą (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Grupės lyderiai "ECCUA - Furnika" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2012 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)