KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs MAKROFLEX (65:59)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 11 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale

2012 gegužės 11 d., Penktadienis, 22:40 val., peržiūros: 2051

Penktadienį (05.11), Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio 30+ lygos Sportturas trečiosios ir kartu lemiamos pusfinalio rungtynės dėl patekimo į finalą, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai). Rungtynės susiklostė labai įnirtingai ir atkakliai, o po pirmojo kėlinio trijų taškų persvarą buvo įgiję „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos krepšininkai (22:19). Antrajame kėlinyje ir toliau vyko nuožmi kova abiejose aikštelės pusėse, o įpusėjus rungtynėmsrezultatu 39:37, priekyje „Kauno savivaldybė & Policija“. Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau kovėsi negailėdamos jėgų, o prieš lemiamą, ketvirtąjį kėlinyje komandos skyrė tik 3 taškai, rezultatu 53:49 prekyje „Kauno savivaldybė & Policija“. Ketvirtajame kėlnyje „Kauno savivaldybė & Policija“ pavyko atitrūkti nuo varžovų ir įgyti didesnę persvarą. Rungtynes rezultatu 65:59 laimėjo šeimininkai, „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos krepšininkai, kurie ir pateko į finalą.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų vyko įnirtinga ir atkakli kova. Šiek tiek geriau pirmąjį kėlinį pradėjo svečiai „Makroflex“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus 3 minutes pirmajame kėlinyje, dėka trijų tolimų metimų, išsiveržė į priekį 11:4, o įpusėjus ketvirčiui pirmavo 17:9. Vis dėlto šeimininkai, „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos krepšininkai, nesutriko ir laimėję 5 minučių atkarpą 13:3, po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį 3 taškais (22:19).

Antrasis kėlinys klostėsi taip pat atkakliai ir sužaidus 3 minutes antrajame kėlinyje, tą pačią 3 taškų persvarą turėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa (28:25). Įpusėjus antrajam ketvirčiui šeimininkams, „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos krepšininkams, pavyko savo pranašumą padidinti iki 7 taškų (36:29). Vis dėlto svečiai, „Makroflex“ komandos krepšininkai, nesiruošė pasiduoti ir ketvirčio pabaigoje sušvelnino savo komandos deficitą iki 2 taškų ir įpusėjus rungtynėms rezultatu 39:37, priekyje „Kauno savivaldybė & Policija“.

Įnirtinga kova klostėsi ir po pertraukos. Trečiajame kėlinyje padaugėjo netaiklių metimų, todėl nei vieno komandai nepavyko įgyti ženklaus pranašumo, o įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas tapo lygus (43:43). Likus žaisti pusantros minutės iki trečiojo ketvirčio pabaigos į priekį, po ilgos pertraukos, išsiveržė „Makroflex“ ekipos krepšininkai (47:49). Ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidę „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos krepšininkai susigrąžino pranašumą ir prieš lemiamą, ketvirtąjį, kėlinuką turėjo 3 taškų pranašumą (52:49).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos spurtu 9:2, kuris jiems leido pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti 10 taškų pranašumą (61:51). Svečiams, „Mekroflex“ ekipos krepšininkams dar šiek tiek pavyko sušveninti skirtumą, tačiau galutinai pasivyti ir aplenkti varžovų nepavyko. Rungtynes baigėsi rezultatu 65:59, „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos pergale, kuri ir pateko į „Švyturio“ – Kauno krepšinio 30+ lygos finalą.

Po praaimėtų rungtynių „Makroflex“ komandos treneris kalbėjo: „Sveikinam priešininkus laimėjus. Pergalei mums pritrūko ištvermės ir sėkmės“.

Po laimėtų rungtynių „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos treneris kalbėjo: „Rungtynės buvo sunkios, lemiamos abiems komandoms. Žinoma, savo žodį tarė ir karštis, nes labai karšta buvo žaisti, slidu, slidus kamuolys, nekrito ir tritaškiai. Gerai sužaidė mūsų lyderiai. Ypač gerai sužaidė mūsų lyderis Tadas Ališauskas ir tai padėjo iškovoti pergalę“.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Tadas Ališauskas (25 tšk., 6 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Simutis (20 tšk.), Gintautas Eirošius (9 tšk., 9 atk. kam.).

„Makroflex“: Andrius Krezys (15 tšk., 6 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius (15 tšk., 6 atk. kam.), Donatas Rimkevičius (14 tšk., 12 atk. kam.).

"Kauno savivaldybė & Policija" atsirevenšavo "Makroflex" ekipai (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasidabino aukso medaliais ir tapo pajėgiausia 30+ lygos ekipa (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" palaužė negausiai susirinkusią "Makroflex" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" neturėjo daug vargo su "Lesto" ir pagerino net tris lygos rekordus! (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 19:37 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:26 val.)