KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SPORTO MANIJA& EKODORA 30+ (94:52)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį

2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 2271

Sekmadienį kovo 25 dieną, Kauno sporto mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno savivaldybė & Policija" ir svečių "Sporto manija & Ekodora 30+" ekipų. Pirmame kėlinuke pranašesni buvo svečiai ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau likusiuose trijuose ketvirčiuose šeimininkai tiesiog triuškino savo varžovus ir užbombardavo tolimais metimais, ko pasekoje iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 94:52 (10:15, 22:7, 34:18, 28:12).

Rungtynės prasidėjo taikliais tolimais metimais, po kurių vienu tašku pirmavo svečių ekipa. Kiek vėliau aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo vieno taško pranašumą, tačiau netrukus "Sporto manija & Ekodora 30+" surengė spurtą 5:0, kurio dėka susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiai turėjo penkių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje, maždaug dvi žaidimo minutes, svečių krepšininkai dar išlaikė penkių taškų pranašumą, tačiau netrukus "Kauno savivaldybės & Policijos" žaidėjai surengė įspūdingą spurtą 15:0, kurio dėka persvėrė rezultatą ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Prieš pat ilgąją pertrauką komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių skirtumas tarp ekipų išliko dešimt taškų. 32:22.

Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai jau ėmė triuškinti savo varžovus. "Kauno savivaldybė & Policija" surengė spurtą 12:2, kurio dėka padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. "Sporto manija & Ekodora 30+" ekipos puolimą dar šiek tiek pataisyti bandė snaiperiai, pataikydami kelis tritaškius metimus, tačiau į tai šeimininkai atsakė tritaškių kruša, po kurios komandas skyrė jau 26 taškai. Vėliau svečių puolimas atsigavo, tačiau šeimininkai taip pat nesnaudė ir prieš ketvirtą kėlinuką komandas skyrė tie patus 26 taškai. Paskutinioji rungtynių dalis buvo tik formalumas ir abiejų komandų žaidėjai nepersistengė. Nors ir taip viskas jau buvo aišku, tačiau šeimininkų krepšininkai ir toliau žymiai sėkmingiau rinko taškus už savo varžovus, ko pasekoje buvo iškovota pergalė triuškinančiu rezultatu 94:52.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos žaidėjas Andrius Slavinskas, kalbėjo : " Pergalę lėmė, kad neatėjo jų pagrindinis snaiperis Darašas, kuris taip pat labai gerai dirba gynyboje, spaudžia mūsų gynėjus nuo pat mūsų aikštės pusės. Būtų mus užspaudęs viskas, būtume pralaimėję ". O kodėl, palyginus su kitais, pirmas kėlinukas buvo toks prastas ? : " Pirmame kėlinuke vis dar jautėme, kad Darašas gali ateiti, tau bijojome, bet viskas gerai, susitvarkėme ".

"Kauno savivaldybė & Policija" : A.Slavinksas 29, T.Simutis 21 (5 rez.perd,), G.Klimavičius 12, A.Vaina 10 (11 atk.kam., 5 išprov.praž.) taškų.

"Sporto manija & Ekodora 30+" : R.Petraitis 11, R.Šimanskas ir K.Masiulis – po 8 taškus.

"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasidabino aukso medaliais ir tapo pajėgiausia 30+ lygos ekipa (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" neturėjo daug vargo su "Lesto" ir pagerino net tris lygos rekordus! (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 19:37 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" atsirevenšavo "Makroflex" ekipai (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:18 val.)Įspūdingą pergalę iškovojo "Sporto manija & Ekodora 30+" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)