SPORTO MANIJA & EKODORA vs PRIENŲ RŪDUPIS KKSC (84:73)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Puikiai sužaista ketvirtojo kėlinio antra pusė atnešė "Sporto manijai & Ekodorai" sunkią pergalę

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 15:58 val., peržiūros: 1825

Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio A lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sporto manijos & Ekodoros" (šeimininkai) ir Prienų "Rūdupio KKSC" (svečiai) komandos. Pirmajame rate gana nedideliu taškų skirtumu pergalę buvo pasiekę šeimininkai (90:82), tad šiandien buvo galima tikėtis atkaklios kovos – ir iš tiesų, beveik viso susitikimo metu vyko ypač atkakli kova, o pirmaujanti ekipa keitėsi 12-a kartų bei 6-is kartus rezultatas buvo lygus. Visgi paskutinio ketvirčio antroje pusėje "Sporto manija & Ekodora" žaidė šiek tiek tiksliau ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 84:73 (19:18; 15:17; 24:21; 26:17). Šeimininkams tai buvo 5-sis laimėjimas per 8-is bandymus, tuo tarpu Prienų "Rūdupis KKSC" pasiliko su 4-mis pergalėmis po 9-ių žaistų rungtynių.

Rungtynės prasidėjo “Sporto manijos & Ekodoros“ atkovotu ginčo kamuoliu ir daugybe netaiklių metimų abiejose aikštelės pusėse, o „taškų badą“ sužaidus 1 min. 33 sek. nutraukė Prienų „Rūdupis KKSC“ ekipa (2:0). Tačiau šis metimas tarsi pažadino šeimininkus, kurie ne tik kad iškart taikliu tolimu metimu rezultatą persvėrė (3:2), bet po to pelnė dar du taškus su pražanga ir įgijo jau 4-ių taškų pranašumą (6:2). Vėliau skirtumas dar labiau padidėjo (11:4), bet svečiai rankų nenuleido ir dar iki ketvirčio pabaigos beveik panaikino visą savo deficitą (18:19).

Antrojo kėlinio pradžioje „Sporto manija & Ekodora“ dviem taškais dar padidino savo pranašumą (21:18), bet tada „Rūrupis KKSC“ pelnė 5-is taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai (23:21). Nors tada šeimininkai rezultatą išlygino (23:23), bet tai įsibėgėjusių svečių nesustabdė ir jie pelnė dar 6-is „sausus“ taškus (29:23). Visgi į tai „Sporto manija & Ekodora“ atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu 6:0, po kurio rezultatas vėl tapo lygus (29:29). Vėliau žaidimas beveik išsilygino, o prieš didžiąją pertrauką minimaliu pranašumu pirmavo prieniškiai (35:34).

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas greitai tapo lygus (37:37), tačiau po to Prienų „Rūdupis KKSC“ sužaidė neblogą atkarpą 8:2 ir įgijo jau šiokį tokį pranašumą (45:39). Po šio momento žaidimas aikštelėje išsilygino, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet nei vienai iš komandų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme, t.y. vieniems skirtumą padidinti, o kitiems jį sumažinti (54:48). Visgi ketvirčio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Sporto manijos & Ekodoros“ krepšininkai, kurie užbaigė kėlinį spurtuodami 10:2 ir prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį (58:56).

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį aiktelėje vyravo apylygis krepšinis, tad „Sporto manijai & Ekodorai“ vis dar sekėsi išlaikyti šiokį tokį pranašumą (70:67). Visgi tada „Rūdupis KKSC“ tarsi sustojo, o šeimininkai spurtavo 12:0 ir gerokai nutolo (82:67). Nors ir labai prieniškiai stengėsi, tačiau jiems iki susitikimo pabaigos pavyko tik sumažinti savo atsilikimą, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo „Sporto manijos & Ekodoros“ pergalę rezultatu 84:73.

Nugalėtojus į pergalę vedė A.Šaulys (21 taškas), P.Gasiūnas (13 taškų), V.Stankevičius (11 taškų) ir Š.Straševičius (10 taškų). Puikiai po krepšiais grūmėsi K.Pupinis, kuris laimėjo 15-a oro dvikovų.

Prienų „Rūdupio KKSC“ ekipoje pastebimiausi buvo M.Gečionis (30 taškų), A.Snapaitis (19 taškų, 15 atk. kam.) ir Š.Stiklakis (15 taškų).

Pakalbintas „Sporto manijos & Ekodoros“ komandos treneris M.Vaškūnas sakė, kad „šiandien buvo labai šalta diena, kol „įsivažiavom“ – salė šalta, slidi, viskas iš tikrųjų ne mūsų naudai buvo. Aišku, ir varžovams tas pats buvo, bet kol „įsivažiavom“, apšilom, tai tris kėlinius praktiškai pralošinėjom pataikydami vos vieną kitą tritaškį ir tik ketvirtajam ketvirtyje pradėjom pataikyti, kas ir leido laimėti, o šiaip tai tris kėlinius pralošinėjom. Varžovai gal kiek anksčiau sušilo, pasidarė kelių taškų atotrūkį, bet galų gale ir mes „iššovėm“.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse - nelengva "Sporto Manija & Ekodora" komandos pergalė (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:31 val.)Puikiai sužaidę antrąjį kėlinį "Sporto Manija & Ekodora" išlaikė persvarą ir iškovojo pirmąją pergalę "A" lygoje (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:20 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko "Sporto manija & Ekodora" komandai (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 21:48 val.)"A" lygos starte Prienų "Rūdupis KKSC" parklupdė nukraujavusią "Sporto manija & Ekodora" ekipą (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:35 val.)"Sporto Manija & Ekodora" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)Negausiai susirinkusi "Sporto Manija - Ekodora" turėjo pavargti dėl pergalės prieš "BK Centre - Sporto Maniją" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 16:21 val.)"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Radiją Tau & Vertigo" (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:31 val.)"Sporto Manija & Ekodora" nutraukė "LSU - Baltų 2" pergalių seriją (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Sporto Manija - Ekodora" nesunkiai prasiskynė kelią į "A" lygos pusfinalį (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 15:56 val.)Antrajame pusfinalio trileryje "Sporto Manija - Ekodora" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Voluktę" ir prasibrovė į finalą (2013 gegužės 21 d., antradienis, 23:41 val.)